Обговорили ставки податків

12 квітня 2019 року у сесійній залі міської ради  під головуванням начальника управління економічного розвитку Олександра Гриня відбулось громадське обговорення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території м. Шепетівки».

Начальник відділу доходів фінансового управління Наталія Мамчур ознайомила присутніх з проектом рішення та доповіла про основні зміни, які пропонуються проектом регуляторного акта в розрізі кожного податку.

Активну участь у дискусії взяли депутати міської ради Інна Сікора, Галина Веселкова, Дмитро Сорока, директор ТОВ «Форнаю Компані» Юрій Тимощук,  фізичні особи – підприємці Наталія Завістовська, Ігор Якунькін.

У результаті обговорень було вирішено встановити ставку  єдиного податку  для ІІ групи платників  щодо  діяльності  із забезпечення стравами та напоями (шкільні їдальні) у розмірі 5% до мінімальної заробітної плати та зменшити розмір земельного податку на землі, що призначені  для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі, об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування з 3% до 1% (нормативно-грошової оцінки), а також  розглянути можливість звільнення від сплати податку на нерухомість  для учасників АТО та ООС (на  житлові об’єкти нерухомості).

Після закінчення терміну обговорення проект рішення буде направлено на розгляд профільної депутатської комісії для підготовки  відповідного висновку.

 

До відома пасажирів міського автомобільного транспорту!
Поточні роботи на вулицях міста