Оголошення!

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

Трастовий Фонд (далі — Фонд) забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, що є  інструментом співпраці двох країн у зазначених сфері.

Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Відповідно до Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО Агентство є координатором роботи Фонду в Україні.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як органи місцевого самоврядування, так і бізнес.

Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність» рубрика «Фінсько-український трастовий фонд» http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund, де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.

Іа додатковою інформацією, просимо звертатись до:

  • Андрія Левконюка, керівника групи з реалізації завдань Фонду з

фінської сторони: andrew.levkonvuk@fcg.fi

— Богдана Радченка, члена групи з реалізації завдань Фонду з української сторони: radchenkobohdanl@gmail.com, тел. (044)5905415.

Повідомлення про результати конкурсу з відбору  суб’єктів оціночної  діяльності
Увага! Новинка компанії - сервіс "Персональний кабінет"