ОГОЛОШЕННЯ відбудеться громадське обговорення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території міста Шепетівки».

12 квітня 2019 року о 14-00 год. у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул. Островського, 4, 1-й поверх) відбудеться громадське обговорення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території міста Шепетівки».

До участі запрошуються депутати міської ради, члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники громадських організацій підприємців міста, Шепетівського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області,  управлінь та відділів виконкому, засобів масової інформації, територіальна громада міста  та суб’єкти підприємницької діяльності.

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території міста Шепетівка

Команда дівчат - срібні призери Чемпіонату Хмельницької області з баскетболу
До відома  громадян міста !