ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВИБОРЦЯ: ЩОДО ТИМЧАСОВОЇ ЗМІНИ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

Якщо ви громадянин України та перебуватимете 21 квітня 2019 року не за місцем реєстрації, ДЛЯ УЧАСТІ У ГОЛОСУВАННІ ВАМ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ НАСТУПНЕ:

  1. До 15 квітня включно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів (адреси відділів ДРВ Хмельницької області у додатку).
  2. Пред’явити документ, який підтверджує громадянство України.
  3. Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та документи, які підтверджують необхідність такої зміни (наприклад, довідку з місця навчання або роботи; посвідчення про відрядження; проїзні документи; договір оренди житла; довідку внутрішньо переміщеної особи або будь-який  інший документ).

Увага! Мешканцям тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, окремих районів Донецької або Луганської областей підтверджувальні документи не потрібні.

  1. Отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування та дізнатися номер дільниці, на якій ви зможете проголосувати.

Інформуємо, що відділи ведення Державного реєстру виборців працюватимуть у вихідні дні, вулиця Островського, 4, каб.7. Довідки за телефоном 4-11-60, 068-029-44-76

Grand Fest у Шепетівці
Провели обстеження шляхопроводу