Депутатські комісії

Комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, планування, бюджету, фінансів

ПІБ Посада в комісії Від якої партії (блоку)
1 Шайнога Юрій Миколайович Голова комісії Аграрна партія України
2 Бунечко Алла Вікторівна Заступник голови комісії БПП «Солідарність»
3 Одуд Богдан Михайлович Секретар комісії ВО «Свобода»
4 Сорока Дмитро Леонідович Член комісії Аграрна партія України
5 Дідук Надія Миколаївна Член комісії «Сила громад»
6 Глушківський Владислав Станіславович Член комісії Самопоміч

Комісія з питань земельних відносин, архітектури та будівництва, охорони навколишнього середовища

ПІБ Посада в комісії Від якої партії (блоку)
1 Синюта Володимир Володимирович Голова комісії> БПП «Солідарність»
2 Мазаєв Володимир Васильович Заступник голови комісії Аграрна партія України
3 Костюк Володимир Володимирович Секретар комісії «За конкретні справи»
4 Примак Віталій Олександрович Член комісії Самопоміч
5 Герасимчук Тамара Миколаївна Член комісії ВО «Свобода»

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики та спорту

ПІБ Посада в комісії Від якої партії (блоку)
1 Курганський Олександр Олексійович Голова комісії Аграрна партія України
2 Липкань Анатолій Всеволодович Заступник комісії БПП «Солідарність»
3 Микитюк Тамара Миколаївна Секретар комісії «За конкретні справи»
4 Савчук Валентина Миколаївна Член комісії БПП «Солідарність»
5 Пісарцов Дмитро Валерійович Член комісії ВО «Свобода»
6 Кушик Станіслав Володимирович Член комісії ВО «Свобода»

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

ПІБ Посада в комісії Від якої партії (блоку)
1 Прохорчук Валентина Павлівна Голова комісії ВО «Батьківщина»
2 Гетьман Василь Михайлович Заступник голови комісії Самопоміч
3 Літвін Юлія Віталіївна Секретар комісії ВО «Батьківщина»
4 Холява Петро Ярославович Член комісії ВО «Свобода»
5 Собчук Наталія Миколаївна Член комісії БПП «Солідарність»
6 Федоров Валерій Борисович Член комісії Радикальна партія

Комісія з питань розвитку промисловості, житлово-комунального господарства, підприємницької діяльності, транспорту, енергетики та зв’язку

ПІБ Посада в комісії Від якої партії (блоку)
1 Верхогляд Михайло Іванович Голова комісії ВО «Свобода»
2 Яковлева Наталія Василівна Заступник голови комісії Аграрна політична партія
3 Савчук Руслан Віталійович Секретар комісії «За конкретні справи»
4 Веселкова Галина Петрівна Секретар комісії Радикальна партія
5 Спеціальний Павло Андрійович Секретар комісії Радикальна партія
6 Сікора Інна Володимирівна Член комісії ВО «Батьківщина»
7 Пустовойт Олександр Степанович Член комісії «Сила громад»
8 Потапова Галина Лук’янівна Член комісії Аграрна політична партія
9 Волоткевич Ігор Васильович Член комісії ВО «Свобода»
10 Биков Віталій Петрович Член комісії БПП «Солідарність»