Прокурори місцевої прокуратури постійно удосконалюють свої знання та практичні вміння

Торгівля людьми, незаконне донорство, сутенерство, незаконна міграція — це ті злочини, про які ніхто не чув до початку 90-х.

Наприкінці ХХ – на початку ХХІ століття торгівля людьми набула величезних масштабів. Через цей злочин потерпають чоловіки, жінки, діти незалежно від кольору шкіри, соціального стану та віку.

Сучасна торгівля людьми має транснаціональний характер – охоплює усі регіони та більшість країн світу.

З метою підвищення своїх знань, виявлення постраждалих від цього злочину, захисту прав та свобод громадян та інтересів держави,прокурори Шепетівської місцевої прокуратури прийняли участь у тренінгу «Складові злочину «торгівля людьми». Практичні аспекти трудової експлуатації та примусового жебрацтва».

Вказаний захід проведено, також за участі Відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, відповідних підрозділів Національної поліції, представників соціальної інфраструктури області, освітян в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

Вже більше 550 громадян в Україні отримали від держави статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми. Серед них — чоловіки, жінки та діти, які є українцями або іноземцями, 22 хмельничан мають статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Постраждалі особи мають право отримати від держави соціальний супровід, психологічну, медичну допомогу, разову матеріальну виплату тощо.

Місцева прокуратура закликає не бути байдужими та повідомляти про усі відомі випадки незаконних угод щодо людини.

Ірина Руденька,

прокурор місцевої прокуратури

У Шепетівці  завершились  командно-штабні навчання
Майбутні правники знайомилися з роботою виконкому