Реагуючи на зверення громадян

До виконавчого комітету Шепетівської міської ради звертаються шепетівчани щодо порядку оплати послуг з централізованого опалення та спеціального рахунку, на який необхідно платити за отримані послуги.

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року № 217 мав би проінформувати споживачів про відкриті в уповноваженому банку (ПАТ «Державний ощадний банк України») спеціальні рахунки для оплати послуг з централізованого опалення. Проте такої інформації жителям міста товариство не надало. Тому виконавчий комітет звернувся до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» щодо надання роз’яснень населенню. Відповіді до цього часу немає. А на офіційному сайті підприємство не дає роз’яснень щодо типу рахунків та відповідної категорії споживачів.

У зв’язку із критичною ситуацією, яка склалась у місті Шепетівці щодо проходження поточного опалювального сезону, виконавчий комітет стурбований станом розрахунків теплопостачального підтриємства за газ (станом на 8 січня цього року за офіційними даними НАК «Нафтогаз» заборгованість ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за спожитий природний газ становила 47,8 млн.грн., а на 22 січня борг зріс до 63,3 млн. грн.)

Оскільки, банківські рахунки – це закрита інформація, 20 листопада 2018 року виконавчий комітет звернувся до Шепетівської місцевої прокуратури з листом щодо можливих порушень ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» нормативних актів при проведенні розрахунків за надані послуги. 23 листопада 2018 року прокуратура повідомила що запит виконкому спрямовано до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг .

16 січня 2019 року до міської ради надійшов лист від НКРЕКП  з пропозицією звернутися для вирішення вищезазначених питань до органу ліцензування господарської діяльності ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» — Хмельницької обласної державної адміністрації.

Органи державної влади не можуть на сьогодні дати роз’яснення, а виконавчий комітет не має повноважень, щоб отримати цю інформацію з банку.

На початку 2019 року виконавчий комітет Шепетівської міської ради повторно звернувся до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», щоб він поінформував шепетівчан про спеціальні рахунки, відкриті в ПАТ «Державний ощадний банк України», для оплати послуг з централізованого опалення.

 

 

Шепетівська місцева прокуратура інформує:
Безоплатна правова допомога — Діяльність в цифрах