Шановні ветерани! Дорогі шепетівчани!

Від імені Шепетівської міської ради, її виконавчого комітету вітаю вас із Днем  пам’яті і примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні усе прогресивне людство відзначає День пам’яті та примирення! Наше покоління вдячне за можливість жити у мирі і злагоді. Ми по-справжньому пишаємось народами усіх країн, які, незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили фашизм у Європі. Тоді, понад сімдесят років тому, європейці довели, що тільки в єдності при відстоюванні спільних інтересів можна перемогти найсильнішого ворога та досягти будь-якої мети.

Ми схиляємо голови й перед українськими героями, які  відважно й самовіддано боролися з фашизмом.

День Перемоги — значиме і хвилююче для кожного жителя нашої країни свято, яке ми відзначаємо як данину пам’яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав довгоочікувану Перемогу. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

Низько вклоняюся вам, ветерани війни, за стійкість і мужність. Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, добра й благополуччя. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток.

З повагою,

міський голова  М. Полодюк

 

 

 

 

 

У Шепетівці відзначили День пам’яті та примирення і 73-тю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
  З 1 травня 2018 року Урядом змінено порядок призначення субсидій