Шепетівчани звертались до міської ради для вирішення особистих питань

Традиційно  в першу п’ятницю місяця керівництво міської ради проводить прийом громадян з особистих питань. Сьогодні  шепетівчани звертались до секретаря міської ради Миколи Кикотя.

Жителів міста переважно турбували питання отримання матеріальної допомоги на лікування та питання житлово-комунального господарства.

Мешканець багатоквартирного будинку по Проспекті Миру звернувся до міської ради із проханням демонтувати плиту, що розміщена між будівлями, оскільки плита мокріє від дощу і стає вологою стіна у квартирі.  Жительки вулиць І.Піддубного та Героїв Чорнобиля просили допомоги у ремонті покрівель приватних будинків.  Шепетівчанка, інвалід ІІ групи, скаржилася, що у міській лазні немає пільг для користування послугами закладу для інвалідів. Мешканка вулиці Миколи Дзявульського повідомила міську раду про крадіжку люка.

Відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради отримали  доручення для обстеження будівель і вжиття заходів для можливого вирішення питань в межах компетенції.

Громадянам, які протягом цього року не отримували матеріальної допомоги на лікування, рекомендовано написати заяви і додати необхідні документи для подальшого винесення питання на сесію міської ради.

Усього в ході прийому надійшло 9 звернень.  Усім громадянам надані вичерпні роз’яснення.

 

Відзначили кращих педагогів
Графік засідань постійних депутатських комісій