Шепетівчани звертались до посадовців для вирішення особистих питань

Сьогодні  прийом громадян з особистих питань провів перший заступник міського голови Володимир Вихівський.

Шепетівчани зверталися переважно щодо ремонту їх приватних помешкань, надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, допомоги дровима для опалення житлового будинку.

Жителі масиву «Сонячний» клопотали про надання їм фінансової підтримки у підведені водогону до їхніх домівок. Володимир Броніславович зазначив, що їм необхідно звернутися до міської ради, коли буде виготовлена проектно-кошторисна документація. Тоді колективне зверення із проектом буде винесене на комісію з питань житлово-комунального господарства і запропоноване для розгляду сесії міської ради із пропозицією виділити фінансування на підведення водогону до помешкань.

Також перший заступник міського голови сказав, що міською радою було заплановано провести водогони до масиву «Сонячний», до житлового масиву поблизу сільгосптехніки  та до мікрорайону «Косецький». Перших два проекти протягом 2017-2018 років виконані, залишається ще підвести водогін до мікрорайону «Косецький».

З усіх 5-ти питань, з якими звернулись громадяни, були дані вичерпні роз’яснення та доручення відповідальним  підрозділам виконавчого комітету міської ради та комунальних служб.

Розпорядження про скликання LІ (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання
Михайло Полодюк зустрівся з представниками УТОСу