Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Про особливості оподаткування ПДВ операцій з безоплатного розповсюдження продукції
Новини
Четвер, 26 травня 2016, 12:58

ДФС України в листі від 27.04.2016р. № 9532/6/99-99-15-03-02-15 повідомлено про особливості оподаткування ПДВ операцій з безоплатного розповсюдження продукції в рекламних цілях.

Зазначено, що у разі якщо вартість товарів, придбаних/виготовлених для проведення ре­кламних заходів (у тому числі для безоплат­ного розповсюдження), включається до вар­тості товарів/послуг, які використовуються в оподатковуваних операціях, пов'язаних із отриманням доходів, то вважається, що та­кі товари придбаваються для використання в оподатковуваних операціях у межах госпо­дарської діяльності такого платника податку, а тому податкові зобов'язання з ПДВ під час здійснення операцій з безоплатного розпов­сюдження товарів рекламного призначення відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового ко­дексу України (далі — Податковий кодекс) не нараховуються, а сформований податко­вий кредит не коригується.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"