Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Документи на отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами можна подати до Славутської ОДПІ.
Новини
Вівторок, 14 червня 2016, 07:16

Відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами підлягає ліцензуванню.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить:

8 000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі; а на території сіл і селищ – 500 гривень на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами становить:

на кожне місце торгівлі у межах території міст – 2 000 гривень,  на території сіл і селищ – 250 гривень.

Плата вноситься до подання заяви на отримання ліцензії.

Ліцензія видається терміном на один рік, плата справляється щоквартально рівними частками.

Для отримання ліцензії оформляється заява. У заяві додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.

До заяви додається копія платіжного документа про внесення плати за ліцензію (з відміткою банку про оплату) та довідка фінансового управління про надходження коштів.

Для продовження ліцензії подаються оригінал ліцензії; копія платіжного документа про внесення плати за ліцензію (з відміткою банку про оплату) та довідка фінансового управління про надходження коштів.

У зв'язку з реорганізацією Шепетівської ОДПІ,  для отримання ліцензій суб'єкт підприємницької діяльності може звернутись до пункту прийому документів в Центрі обслуговування платників Славутської ОДПІ (м.Славута, вул.Козацька, 26),  телефон (242) 2-11-30/

Приймання документів та видача ліцензій в Славутській ОДПІ здійснюється щочетверга  з 10-00 до 17-30 (обідня перерва з 13-00 до 14-00).

Для своєчасного продовження ліцензій подавати зазначені документи бажано не пізніше ніж за два тижні до закінчення терміну дії ліцензій.

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"