Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Якщо житло здається в оренду пільги по податку на нерухоме майно не надаються
Новини
Вівторок, 21 червня 2016, 11:12

Платниками податку на нерухоме майно, підмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, н то­му числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житло­вої та нежитлової нерухомості.

Пунктом 266.4 статті 266 Кодексу передбачено піль­ги зі сплати податку.

Водночас, пільги з податку, що сплачується на відпо­відній території з об'єктів житлової нерухомості, для фі­зичних осіб не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використо­вуються у підприємницькій діяльності).

Якщо фізична особа — власник об'єкта житлової не­рухомості протягом кількох місяців звітного року здава­ла об'єкт житлової нерухомості в оренду, пільга зі спла­ти податку на такий об'єкт не застосовується починаю­чи з того місяця, в якому фактично об'єкт здавався в оренду та до кінця місяця, в якому припинено здачу в оренду такого об'єкта.

Для проведення звірки даних, зокрема, щодо об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку, права на користування пільгою зі сплати податку, фізична особа має право  звернутися з письмовою заявою до контролюючого орга­ну за місцем проживання (реєстрації).

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"