Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

За несвоєчасне подання звіту № 3ВР-1 передбачена відповідальність
Новини
Вівторок, 21 червня 2016, 11:12

Пунктом 9 ст. 17 Закону про РРО перед­бачено, що в разі неподання до контролю­ючих органів звітності, пов'язаної із засто­суванням РРО, РК та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО дротовими або бездротовими каналами зв'язку, в разі обов'язковості її подання до суб'єктів господарювання, які здійсню­ють розрахункові операції за товари (послу­ги), застосовуються фінансові санкції у роз­мірі 10 неоподатковуваних мінімумів дохо­дів громадян (170 грн.).

Передбачено також адміністративну від­повідальність.

Так, згідно зі ст. 1551 КпАП порушення встановленого Законом про РРО порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг тягне за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 — 85 грн.) і на посадових осіб — від 5 до 10 неоподатковуваних міні­мумів доходів громадян (85 — 170 грн.).

Вищезазначені дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушен­ня, тягнуть за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові опе­рації, від 5 до 10 неоподатковуваних міні­мумів доходів громадян (85 — 170 грн.) і на посадових осіб — від 10 до 20 неопо­датковуваних мінімумів доходів громадян (170 - 340 грн.).

Таким чином, неподання або несвоєчас­не подання до контролюючих органів звітності, пов'язаної із використанням КОРО та РК, тягне за собою накладення штрафу відповідно до вимог Закону про РРО та КпАП.

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"