Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Запроваджено новий порядок ведення реєстру неприбуткових організацій
Новини
Четвер, 04 серпня 2016, 08:24

3 16.07.2016 р, набрала чинності постанова КМУ №440, якою затверджено новий Порядок (далі — Порядок № 440) ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі Реєстр). Зазначеним Порядком установлено правила включення неприбуткових підприємств, установ та організацій (далі — неприбуткові організації) до нового Реєстру та виключення з нього. Зауважимо, що постанову прийнято на виконання вимог Закону № 652 з метою приведення у відповідність установчих документів неприбуткових організацій із вимогами п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу для включення до нового Реєстру.

Слід зазначити, що прийнятий Порядок сприятиме врегулюванню спірних питань між контролюючими органами та неприбутковими організаціями при застосуванні положень Податкового кодексу щодо умов включення таких організацій до нового Реєстру.

Нагадаємо, неприбутковим підприємством, установою, організацією може бути неприбуткова організація, що та одночасно відповідає таким вимогам:

- утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

- установчі документи такої організації мають містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці;  нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб;

- установчими документами такої організації має бути передбачено передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення)*.

*3ауважимо, що положення цього абзацу не поширюється на об'єднання та асоціації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

- таку організацію має бути внесено контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"