Шепетівська місцева прокуратура інформує:

Мешканців міста засуджено за вчинення хуліганства

Шепетівською місцевою прокуратурою в суді доведено вину двох мешканців міста у вчиненні хуліганства групою осіб, пов’язаного з опором громадянам, які припиняли хуліганські дії. Одного із обвинувачених визнано винним ще і у вчиненні хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї.

Як повідомлялось раніше, за результатами досудового розслідування, проведено за процесуального керівництва місцевої прокуратури, встановлено, що наприкінці березня цього року двоє жителів міста, один з яких перебував у стані, викликаному вживанням наркотичних засобів, перебуваючи в одному із сіл Шепетівського району, під надуманим приводом – припинення любительської рибної ловлі потерпілим, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, прагнучи показати свою зневагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, самоутвердитися за рахунок приниження інших осіб, протиставити себе іншим громадянам, суспільству та державі, що супроводжувалося особливою зухвалістю, демонструючи зневажливе ставлення до суспільних інтересів, виражаючи елементи вседозволеності та зверхності, з хуліганських спонукань, усвідомлюючи, що за їх незаконними діями спостерігають сторонні особи, нехтуючи присутністю таких громадян, спричинили тілесні ушкодження потерпілому.

Крім того, вказані особи вчинили хуліганські дії по відношенню до іншого потерпілого, який прийшов на місце події з метою припинення їх злочинних дій, при цьому нанесли йому удари та спричинили фізичний біль.

Під час вчинення вищевказаних хуліганських дій, один з обвинувачених, який перебував у стані, викликаному вживанням наркотичних засобів, утримував в руках заряджену мисливську гладкоствольну рушницю, та, погрожуючи потерпілому, здійснив один постріл, поціливши у воду поряд з потерпілим, висловлюючи при цьому вимогу вийти з води.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаних осіб та вироком суду їм призначено покарання у виді чотирьох та трьох років позбавлення волі відповідно. Враховуючи, що обвинувачені вперше притягуються до кримінальної відповідальності, позитивно характеризуються, щиро розкаялися у вчиненому, активно сприяли розкриттю злочинів, добровільно відшкодували завдані збитки, судом їх звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю три та два роки відповідно.

Вирок суду законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Шепетівська місцева прокуратура

Депутати розглянули питання винесені на розгляд чергової сесії міської ради
Шепетівчани весело відзначають День міста