Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - новини
Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Понеділок, 26 червня 2017, 16:04

d_nar126 червня 2017 року  Шепетівський міський центр соціальних служб для сім'ї,  дітей та молоді провів інформаційно-просвітницьку акцію «Скажи наркотикам – ні!» присвячену  Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

Волонтерами Шепетівського міського ЦСССДМ серед шепетівчан було розповсюджено соціальну рекламну продукцію щодо пропаганди здорового способу життя та профілактики вживання наркотичних речовин в молодіжному середовищі.

Наркоманія є хворобою, але, на жаль, багато наркозалежних людей навіть не уявляють, що невиліковно хворі. В першу чергу вживання наркотиків руйнує людське тіло на біологічному рівні.

Станом на 25.06.2017 року на обліку в Шепетівській ЦРЛ перебуває 80 наркозалежних осіб, з яких 72 особи – це мешканці Шепетівки, а 8 осіб – мешканці Шепетівського району. Із них 11 жінок. Слід зазначити, що вік наркозалежних осіб не перевищує 30 років. В 2017 році  від цієї згубної звички померло 4 особи, а на облік поставлено 3 особи.

За даними Шепетівського відділу поліції станом на 12.06.2017 року у сфері незаконного обігу наркотичних речовин було зареєстровано 14 злочинів:

Детальніше...
 
День молоді 2017
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Понеділок, 26 червня 2017, 16:00

d_mol125 червня 2017 року, в рамках заходів присвячених Дню молоді, в парку культури та відпочинку, Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та було проведено просвітницьку акцію «Здорове життя, проблеми та перспективи».

В рамках акції, серед молоді міста, в парку культури та відпочинку волонтерами Шепетівського міського ЦСССДМ було розповсюджено соціальну рекламу «Хочеш бути сучасним? Будь здоровим», а також іміджеву рекламу Центру. Цей захід був проведений з метою пропаганди здорового способу життя в дитячому та молодіжному середовищі та інформування населення про послуги, які надаються Шепетівським  міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 
Шукали шляхи вирішення проблеми суїциду серед молоді
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Понеділок, 26 червня 2017, 12:29

img_590823 червня, в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради,  відбулось засідання  круглого столу, темою якого стали причини суїцидальних намірів в молодіжному середовищі. Ініціатором проведення такого зібрання виступила Громадська рада міста Шепетівка.

Круглий стіл був організований та проведений Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Участь в обговоренні взяла заступник міського голови Наталія Стасюк.

До участі у роботі круглого столу були запрошені: соціально-психологічна служба загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів міста, представники закладів охорони здоров'я, психологи військових частин міста, представник правоохоронних органів, члени молодіжної ради міста, волонтери центру та представники релігійних організацій – протоієрей Василь Гетьман та отець Василь Бондар.

Круглий стіл передбачав висвітлення актуальних проблем пов'язаних із основними причинами, факторами та мотивами, які спонукають підлітків і молодь до суїцидальної поведінки, а також шляхи запобігання суїциду.

Детальніше...
 
1 червня – Міжнародний день захисту дітей
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:55

1Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

1 червня 2017року волонтери Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді залучилися до проведення святкових заходів присвячених Дню захисту дітей.

В парку культури та відпочинку для дітей проводилися цікаві ігри, змагання, на яких діти отримали позитивні емоції та призи. Серед батьків волонтери розповсюджували соціальну рекламу «Важливо знати всім батькам».

Захистити дітей, зробити їх майбутнє щасливим обов'язок кожного дорослого. І цей обов'язок має виконуватись щодня!

Детальніше...
 
День захисту дітей
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 01 червня 2017, 11:56

560Неперевершене свято – День захисту дітей. Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів.

Сьогодні й кожного наступного дня, просимо всіх дорослих зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі шепетівчани виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого міста та нашої держави.

Любі діти! Пам'ятайте, що ви – майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо працюйте, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином, патріотом незалежної України.

 
Кожній дитині потрібна родина
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 01 червня 2017, 11:56

561Кожній дитині потрібна родина... Це дуже проста правда. І ми усі глибоко в серці знаємо її. І знаємо, що тільки в сім'ї, у якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, дитина має шанс на повноцінний розвиток, на щасливе майбутнє...

Сім'я – це перша сходинка на шляху дитини у доросле, самостійне життя. Сім'я – це не тільки захист і підтримка, розвиток і формування особистості в цілому, а й основний осередок суспільства, природне середовище для людини. Саме від сім'ї залежить, яким буде наше майбутнє, наше суспільство. Отже, зусилля не тільки держави, а й громадськості повинні бути спрямовані на благополуччя і добробут дитини та сім'ї.

Особливої підтримки та захисту потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні, незалежно від того, може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання чи ні.

Конвенція ООН про права дитини наголошує, що дитині для повного та гармонійного розвитку її особистості необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Тому діяльність держави повинна бути спрямована на створення таких правових форм утримання та виховання дітей, які потребують батьківського піклування, що здатні були б до певної міри замінити сім'ю.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 18
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"