Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - новини
Конфлікт та спілкування
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 14 грудня 2017, 15:48

20171213_11393713 та 14 грудня 2017 року працівниками Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольгою Корнєєвою та Вікторією Парфенюк було проведено заняття з елементами тренінгу - «Конфлікт та спілкування». Тренінг був організований  для учнів загальноосвітньої  школи № 3 та ЗОШ № 1 ім. М.Островського.

Метою зайняття було: розширити знання учнів про конфлікт, показати ефективні шляхи розв'язання конфліктних ситуацій, сформувати в учнів почуття єдності з колективом та спонукати їх до роботи над собою.

Під час заняття діти мали можливість висловлювати свої думки з даного приводу, брали активну участь в обговорені проблеми конфліктів. Розглянули актуальні питання: що таке конфлікт, які причини його виникнення та інші.

Детальніше...
 
Оголошення!
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Понеділок, 11 грудня 2017, 16:19

content_fullБлагодійна акція «Мішок Святого Миколая»

Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щороку напередодні Новорічних та Різдвяних свят проводиться благодійна акція «Мішок СвятогоМиколая». В рамках акції проводиться збір новорічних та різдвяних подарунків для дітей з сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах (дітей із малозабезпечених сімей, дітей, які виховуються  одним з батьків, діти внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими потребами та інших).

Якщо Ви бажаєте подарувати цим дітям свято - у Вас є така можливість:

З 11 грудня 2017 року до 12 січня 2018 року ПРИНЕСІТЬ ІГРАШКУ ЧИ ПОДАРУНОК В МІШОК СВЯТОГО МИКОЛАЯ в Шепетівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою: м.Шепетівка, вул. Островського, 4, каб. 1,2,3. (тел. 4-16-23, моб. (098)047 91 33).

Подарунки обов'язково будуть доставлені дітям.

 
Самоврядування очима молоді
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Середа, 06 грудня 2017, 10:03

img_20171205_153937

5 грудня 2017 року, до Дня місцевого самоврядування, управлінням сім'ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  була організована зустріч-диспут  студентської та учнівської молоді міста з депутатами Шепетівської міської ради «Самоврядування очима молоді».

Під час зустрічі молодь мала змогу поспілкуватися із заступником міського голови  Наталією Стасюк, ознайомитись з електронною  системою голосування депутатів, з роботою відділів Шепетівської міської ради.  На зустрічі були присутні депутати Шепетівської міської ради: Дмитро Пісарцов, Тамара Герасимчук, Наталія Яковлєва. Під час «Відкритого мікрофону» студенти та учні задавали актуальні запитання депутатам, які стосувалися соціальних проблем молоді та благоустрою міста.

Детальніше...
 
Міжнародний день волонтера
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 05 грудня 2017, 16:19

20170924_1622185 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. З недавніх пір це свято важливе для багатьох-багатьох українців, які віддають і одержують допомогу безоплатно. Прийнято вважати, що волонтерський рух зародився в 1920-х роках, відразу після Першої світової війни. Тоді тисячі молодих людей взялися відновлювати зруйновані господарства і міста. А коли життя повернулося в нормальне русло, виявилося, що навколо повно нещасних, яким потрібна допомога.

При Шепетівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  діє Школа волонтерів.

Основним завданням Школи  є  забезпечення  теоретичної  та практичної підготовки волонтерів до реалізації соціальних програм надає   волонтерам   знання   з    психолого-педагогічних, правових,  соціально-медичних  питань,  необхідних  для реалізації соціальних програм;сприяє   професійному  зростанню  та  набуттю  практичного досвіду волонтерів; сприяє  розвитку  лідерських якостей,  творчих здібностей, самовираженню  та  становленню  волонтерів  як   активних   членів суспільства.

Детальніше...
 
2 грудня світ відзначає Міжнародний день боротьби за скасування рабства
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 01 грудня 2017, 16:04

6a011571ff676d970b01910413477f970cРабство може здатися застарілим поняттям, адже в більшості колоній воно було скасовано ще в XIX столітті. Однак, вважати, що рабство в сучасному світі повністю викорінене, буде помилкою. За оцінками представництва Міжнародної організації з міграції понад 16 тисяч українців з 1991 року стали жертвами торгівлі людьми.

Існують сучасні форми рабства, такі як сексуальна експлуатація, торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей для використання у збройних конфліктах і передача вдів у спадок.

На сьогоднішній день в рабстві живуть більше 20 мільйонів чоловіків, жінок і дітей, позбавлених людських прав і гідності. Завдання Міжнародного дня боротьби за скасування рабства — заохотити об'єднання зусиль урядів, громадянського суспільства та приватного сектора, спрямованих на викорінення всіх сучасних форм рабства.

Детальніше...
 
Відбувся круглий стіл до Дня боротьби зі СНІДом
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 01 грудня 2017, 16:00

20171201_1211071 грудня  2017 року  відбулось засідання круглого столу  присвячене Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, яке було організовано  Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На засіданні були присутні активна студентська  та учнівська молодь міста, волонтери, працівники Шепетівського міського ЦСССДМ, управління сім'ї, молоді та спорту, лікар-інфекціоніст кабінету довіри Валентина Молокопой та заступник головного лікаря  Шепетівсьгого Центру ПМСД Тетяна Ковальчук.

Під час засідання круглого столу обговорювалися проблеми ВІЛ/ СНІДу, шляхи передачі вірусу імунодефіциту. Аудиторії була надана  інформація про кількість ВІЛ-інфікованих осіб в місті Шепетівка. Обговорювалися проблеми толерантного ставлення до людей які живуть з ВІЛ.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 21
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"