Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - новини
Школа волонтерів
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 27 квітня 2017, 16:01

sh_vol2Працівниками Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 26 квітня 2017 року було проведено засідання «Школи волонтерів» на тему: «Наркоманія,  як соціальна проблема». Засідання відбулося в Шепетівському коледжі ПДАТУ.

Студенти даного закладу взяли активну участь у обговоренні проблеми наркоманії у місті та наслідків руйнівного впливу наркотичних речовин на організм людини.

Також серед студентів навчального закладу було проведено анкетування. За результатами анкетування можна зробити висновок, що студентська молодь обізнана в тому, які види наркотиків існують, але бажання спробувати їх у них не виникає.

Детальніше...
 
Смертельні квести – загроза нашим дітям
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 27 квітня 2017, 15:46

kutВ Україні Інтернет просто вибухнув повідомленнями про смертельні групи в соцмережах, які доводять підлітків до самогубства. У смертельної гри багато назв:  «Синій кит», «Тихий дім» або ж « Як стати феєю вогню», але результат завжди однаковий - смерть і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям.

Інтернет вбиває українських підлітків. У ті хвилини, коли батьки нічого не підозрюють, їх дитина може копирсатися в соцмережі та обирати квести в так званих «групах смерті».

Умовами «гри» є спілкування з адміністраторами чату о 04:20, а також носіння при собі ножів і нанесення порізів на руки. Однак просто порізами на руках не обходиться, кінцевий результат – смерть.

Крім цього, варто додати, що до України дісталася ще й смертельна гра «Біжи або помри», яка стрімко поширюється серед підлітків.

Детальніше...
 
Ялинка бажань
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Середа, 18 січня 2017, 11:07

3611 дітей-вихованців  Шепетівської спеціалізованої  школи-інтернат отримали довгоочікувані подарунки до Новорічних та Різдвяних  свят.

У місті  Хмельницькому з15 грудня  проводилась акція «Ялинка бажань» у магазині «Сільпо» торгівельного центру  « Оазіс».

Метою акції був збір подарунків для дітей з сімей, які перебувають  у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей,дітей ,які виховуються  одним з батьків. Листи написані дітьми прикріплювались до новорічної  ялинки , яка знаходилась у приміщенні супермаркету. Щодня впродовж акції біля «Ялинки бажань» волонтери обласного центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  запрошували усіх небайдужих громадян здійснити маленьку  новорічну мрію дитини.

Детальніше...
 
Завершилася акція «Мішок Святого Миколая»
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 17 січня 2017, 16:47

3412 грудня 2016 року Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді було розпочато акцію  «Мішок Святого Миколая» по збору новорічних та різдвяних подарунків для дітей з сімей,  які знаходяться в складних життєвих обставинах.

В рамках акції були зібрані іграшки, канцтовари, дитячий одяг та солодощі.

Активну участь в акції прийняли батьки, учні шкіл, студентська молодь та  небайдужі  жителі нашого міста.

Найбільшу кількість подарунків зібрали  учні, батьки та вчителі ЗОШ №1.

Висловлюємо щиру вдячність за участь в  акції   «Мішок Святого Миколая» навчальним закладам: Шепетівському коледжу ПДАТУ, Шепетівському медичному училищу, ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ №3, НВК №1, ЗОШ №6 та ін...

Детальніше...
 
День боротьби зі СНІДом
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 02 грудня 2016, 11:35

dscn00641 грудня в світі відзначають Міжнародний день боротьби зі СНІДом та Всесвітній  день солідарності з людьми, які живуть з ВІЛ та їх підтримки. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Мета одна у всіх країн - привернути  увагу суспільства до цієї проблеми.

В рамках акції, яка проводилась 1 грудня 2016 року Шепетівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розповсюджувалась серед населення міста  соціальна реклама «ВІЛ/СНІД – знати, щоб жити». Проводилось анкетування серед молоді «Що Ви знаєте про ВІЛ?». В акції прийняло участь близько  2000 тисяч Шепетівчан.

Детальніше...
 
Відбулося засідання спостережної комісії Шепетівської міської ради
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 27 жовтня 2016, 15:01

rada24 жовтня в малому залі відбулася спостережна комісія, яку провела директор міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Вінницька.

Про організацію в шкільних навчальних закладах міста  виховної та профілактичної роботи з неповнолітніми особами, які скоїли правопорушення доповіла завідувач міської психолого-медико-педагогічної консультації Олена Колісецька.

Начальник відділу сприяння працевлаштування Шепетівського міськрайонного центру зайнятості Людмила Грига  розповіла присутнім про працевлаштування громадян, які повернулися з місць позбавлення волі, та засуджених без позбавлення волі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 17
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"