Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - новини
Торгівля людьми – сучасний прояв рабства
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 17 жовтня 2017, 12:22

12018 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми.

Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням. Це негативне явище може виявлятися у різних формах – від викрадення людей до їх продажу з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Жертви торгівлі людьми використовуються для примусової  праці, у порнобізнесі, як донори для трансплантації органів тощо.

Складна економічна ситуація в Україні, значний рівень безробіття і низький рівень життя населення спонукають громадян України шукати роботу за кордоном. Легально щорічно працевлаштовується за кордоном 50-60 тисяч осіб. Але нині майже 4 млн. громадян України працюють за кордоном нелегально. Більшість виїжджають за туристичними чи приватними візами, працюють без необхідних документів, дозволів та контрактів, а це робить їх безправними, і стає причиною потрапляння в тенета торгівців людьми.

За інформацією Міжнародної організації з міграції, за останні роки близько 400 тисяч українців виїхали за кордон з метою працевлаштування, з яких понад 100 тисяч жінок потрапили в секс-індустрію країн-реципієнтів.

Детальніше...
 
Засідання спостережної комісії
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 10 жовтня 2017, 13:42

20171009_1410539 жовтня 2017 року в виконавчому комітеті Шепетівської міської ради відбулося чергове засідання спостережної комісії, яке проводила заступник голови спостережної комісії, директор Шепетівського міського  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Вінницька.

На порядку денному розглядались питання

·         Організація виховної та профілактичної роботи з неповнолітніми особами, які скоїли правопорушення. Доповідала: начальник сектору ювенальної превенції Ольга Семенюк.

·         Здійснення соціальної роботи з особами, які звільнились з місць позбавлення волі. Доповідала: фахівець із соціальної роботи Шепетівського міського ЦСССДМ Олена Єсаян.

·         Розгляд справ за поданням Шепетівського міськрайонного відділу з питань пробації. Доповідала: фахівець Шепетівського міськрайонного відділу з питань пробації Олена Антименюк.

Детальніше...
 
Пропаганда здорового способу життя
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 14:54

20171005_144354Фахівцями із соціальної роботи В. Парфенюк та І. Ляшук Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 5 жовтня 2017 року було проведено відео лекторій для учнів загальноосвітньої школи № 2 на тему «Профілактика шкідливих звичок»

Школярі приймали активну участь в обговоренні даної теми та висловлювали свої міркування щодо впливу шкідливих звичок на організм та психіку людини.

Багато підлітків починають курити, вживати алкогольні напої саме тому, що із цигаркою або чаркою в руці видаються собі більш дорослими, стильними. І лише шлях здорового способу життя дасть змогу насолоджуватись повноцінним та активним життям.

Новини центру.

Детальніше...
 
Шкідливі звички провокують злочини
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 28 вересня 2017, 09:24

20170927_15191227 вересня 2017року фахівцями із соціальної роботи Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О.Єсаян та О.Корнєєвої було проведено інформаційно - просвітницькій захід (відеолекторій ) у Шепетівському Професійно - технічному ліцеї на тему: «Вплив алкоголю та наркотиків на злочинну поведінку підлітків »

Алкоголь та наркотики – це проблема сьогодення, яка викликає психічну та фізичну залежність,  руйнує особистість. Під час дискусії обговорювалися актуальні питання:

·   Саморуйнівна поведінка підлітків;

·   Вплив алкоголю та наркотиків на організм підлітків;

·   Наслідки зловживання;

Детальніше...
 
Волонтери долучилися до свята
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 26 вересня 2017, 15:56

20170924_16220724 вересня  2017 року відбулося святкування 423 річниці міста Шепетівки. З нагоди цього свята працівники  та волонтери Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді долучилися до організації святкових заходів.

На площі імені Т.Шевченка  волонтерами ЦСССДМ проводилась розважально – ігрова програма «Кмітливі діти Шепетівки». В конкурсах прийняли участь усі бажаючі діти, що прийшли на свято. Переможці та учасники конкурсу отримали призи.

З метою пропаганди здорового способу життя, відповідального батьківства, протидії насильству в сім'ї, волонтерами ЦСССДМ було розповсюджено соціально – інформаційну рекламу серед жителів міста.

Детальніше...
 
Готуємо дітей до школи
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Понеділок, 04 вересня 2017, 11:06

20170831_174551Шепетівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжує  акцію «Готуємо дітей до школи», з  метою надання допомоги сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За сприянням  Хмельницького  обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, меценати Хмельниччини придбали шкільну форму школярам міста Шепетівки.

Бажаючі приєднатися до акції звертайтеся за тел. 4-16-23, моб. 0980479133.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 19
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії по розгляду заяв і скарг  загального відділу виконавчого комітету міської ради.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

26 липня 2017 року о 15-00 год. у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню  проекту рішення міської ради  «Про впорядкування орендних відносин майна комунальної власності територіальної громади міста» .

До участі запрошуються депутати міської ради, члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники громадських організацій підприємців міста, Громадської ради,    управлінь та відділів виконкому, засобів масової інформації, суб'єкти підприємницької діяльності, які орендують комунальне майно,  орендодавці комунального майна та територіальна громада міста.

 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"