Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - новини
Торгівля людьми – сучасне рабство
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Середа, 14 березня 2018, 16:34

20180314_11304513 та 14 березня 2018 року працівниками Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольгою Корнєєвою, Оленою Єсаян, Вікторією Парфенюк проведено відеолекторій - «Торгівля людьми – сучасне рабство». Учасниками відеолекторію були підлітки 13-14 років (учні восьмих класів загальноосвітньої школи № 1).

Метою відеолекторію було ознайомлення підлітків з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, його історичними витоками і сучасними проявами; підвищити рівень поінформованості та усвідомлення дітьми гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Детальніше...
 
НАСТАВНИЦТВО
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 13 березня 2018, 15:14

syroty-1Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 4 липня 2017р. № 465 «Деякі питання здійснення наставництва над дитиною».

Наставництво – добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Метою наставництва є підготовка дитини, яка проживає у закладі, до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.

Наставником може бути повнолітня дієздатна особа, яка пройшла курс підготовки з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя, отримала висновок про те, що вона може провадити діяльність з організації наставництва, та уклала договір про наставництво.

Детальніше...
 
Шепетівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 16 лютого 2018, 14:57

ogoloshenaПатронатна сім'я – новітня форма сімейного виховання в Україні

Тільки у сім'ї дитина може всебічно, гармонійно розвиватися. Держава контролює процес розвитку дітей, захищає їхні права. Якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім'ї, як новітня форма сімейного виховання.

Хто може бути патронатними вихователями?

Патронатний вихователь – це особа, яка за участі інших членів сім'ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім'ї. Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім'ї. 

Детальніше...
 
Шепетівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді повідомляє
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 16 лютого 2018, 14:54

ogoloshenaВінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» запрошує людей з інвалідністю на проходження безкоштовної професійної реабілітації.

Центр здійснює підготовку за 22 професіями (вік – від 16 років):

«Кухар» 6 місяців

«Діловод» 6 місяців

«Агент з організації туризму»5 місяців

«Виробник художніх виробів з кераміки» 8 місяців

«Адміністратор»7 місяців

«Касир торговельного залу» 2,5 місяці

Детальніше...
 
Вчимося захищати себе від насильства
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 13 лютого 2018, 09:39

123З метою профілактики насильства в сім'ї, 12 лютого 2018 року працівниками Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О. Єсаян та В.Парфенюк було проведено груповий тренінг «Вчимося захищати себе від насильства» для учнів п'ятих класів загальноосвітньої школи № 6.

Під час заняття діти мали можливість розширити свої знання щодо насильства в сім'ї. Отримали інформацію, як потрібно поводити себе в даній ситуації та куди можна звернутись, щоб захистити свої права.

На заході були розглянуті актуальні питання: що таке насильство, які види насильства виділяють, що потрібно робити, коли ти став жертвою домашнього насильства та інші.

Детальніше...
 
«Ялинка бажань»
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
П'ятниця, 29 грудня 2017, 09:18

img_20171228_115112З 15 по  28 грудня 2017 року проводилася благодійна акція  «Ялинка бажань»,  організована Хмельницьким обласним  центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Метою акції був збір подарунків для дітей області  з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Листи з побажаннями  написали і діти Шепетівки. У цих листах вони просили Святого Миколая подарувати особливі подарунки. Бажання дітей здійснилися. Усі листи написані дітьми прикріплювались до новорічної  ялинки, яка знаходилась у приміщенні супермаркету «Сільпо» в місті Хмельницькому. Усі відвідувачі супермаркету мали змогу здійснити дитячу мрію.

28 грудня 2017 року до  Шепетівки завітали помічники Святого Миколая: директор Хмельницького обласного ЦСССДМ Тетяна Власюк та заступник директора ХОЦСССДМ Наталя Мельник. Усі десять маленьких шепетівчан отримали бажані подарунки.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 22
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"