Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Четвер, 30 листопада 2017, 16:18

1480794683_1У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те,яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія.

СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що постали перед людством наприкінці ХХ сторіччя. Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об'єктивною загрозою національного масштабу і сьогодні.

За статистичними даними Шепетівської центральної районної лікарні  станом на 20 листопада 2017 року у нашому регіоні зареєстровано 84 особи, які захворіли на ВІЛ, зокрема в місті Шепетівка зафіксовано 47 ВІЛ – інфікованих осіб, з яких 2 дітей.

Ми й зараз рідко замислюємося над тим, що подібне лихо може спіткати нас самих чи нашу сім'ю. Страх, що формувався щодо ВІЛ/СНІДу протягом багатьох років, незнання шляхів передачі, стереотипи мислення призвели до того, що люди почали боятися не стільки інфекції, скільки ВІЛ-інфікованих людей. Стигма і дискримінація по відношенню до ВІЛ-позитивних людей призводять до того, що вони змушені приховувати свій діагноз через страх бути звільненими з роботи, отримати відмову в медичній допомозі, втратити сім'ю та друзів.

Кожному слід пам'ятати: інфікування здебільшого є наслідком власної поведінки людини. Жодна людина у світі не застрахована від зараження вірусом імунодефіциту людини. Будьте обережними, цінуйте та бережіть кожну неповторну хвилину свого життя.

Якщо ви відчуваєте потребу в підтримці – не мовчіть, звертайтеся за допомогою до  Шепетівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за телефонами :  4–16–23, моб.  098 0479133.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"