Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Міжнародний день волонтера
Центр соц. служб для сім'ї, дітей та мол. - новини
Вівторок, 05 грудня 2017, 16:19

20170924_1622185 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. З недавніх пір це свято важливе для багатьох-багатьох українців, які віддають і одержують допомогу безоплатно. Прийнято вважати, що волонтерський рух зародився в 1920-х роках, відразу після Першої світової війни. Тоді тисячі молодих людей взялися відновлювати зруйновані господарства і міста. А коли життя повернулося в нормальне русло, виявилося, що навколо повно нещасних, яким потрібна допомога.

При Шепетівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  діє Школа волонтерів.

Основним завданням Школи  є  забезпечення  теоретичної  та практичної підготовки волонтерів до реалізації соціальних програм надає   волонтерам   знання   з    психолого-педагогічних, правових,  соціально-медичних  питань,  необхідних  для реалізації соціальних програм;сприяє   професійному  зростанню  та  набуттю  практичного досвіду волонтерів; сприяє  розвитку  лідерських якостей,  творчих здібностей, самовираженню  та  становленню  волонтерів  як   активних   членів суспільства.

Волонтери Шепетівського міського центру соціальних служб – це активна молодь навчальних закладів м. Шепетівка, а саме: Гнатюк Дарина, Андрєєв  Максим, Воєнчук Ірина, Ящук Світлана, Спів'якіна Іванна, Гетьман Анізія, Цвігун Марина,Небилиця Ірина, Бейзимова Мілена та інші.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"