Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Служба у справах дітей - Новини
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей - Новини
Четвер, 12 січня 2017, 14:39

dityСьогодні в малому залі виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання було розглянуто 23 питання порядку денного: про визначення місця проживання дітей з одним із батьків, які проживають окремо; про встановлення порядку участі батьків, які проживають окремо, у вихованні дітей; про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виховання дітей; про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування; про припинення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про доцільність зустрічей батька, який позбавлений батьківських прав, з дочкою; щодо захисту житлових прав дітей, а також інші питання, пов’язані із захистом прав дітей .

Детальніше...
 
Щастя – мати родину
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 29 вересня 2015, 07:54

1404715048_news2foto

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов'язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім'ї, любові і достатку. У цьому році всьоме відзначається це свято, встановлене з метою підтримки та розвитку національного усиновлення згідно з Указом Президента України "Про день усиновлення" від 27 листопада 2008 року №1088/2008.

У цей день ми вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і два, і п'ятнадцять, і навіть за тридцять — але це завжди їх свято. Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато-багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім'ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

32 родини міста Шепетівки, в яких проживають 35 усиновлених дітей віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу. 83 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім'ях опікунів та піклувальників, які замінили їм батьків; 12 дітей знайшли сімейний затишок в прийомних сім'ях міста, а 5 дітей з Шепетівки влаштовані до іногородніх дитячих будинків сімейного типу.

Детальніше...
 
З увагою до кожної дитини
Служба у справах дітей - Новини
Понеділок, 24 листопада 2014, 16:49
sluzhba_u_spravakh_ditejОсновним напрямком роботи служби у справах дітей є виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, постановка їх на облік, надання найнеобхіднішої допомоги, сприяння у захисті прав та інтересів дитини. Саме ця категорія дітей найбільше поповнює так званих "соціальних сиріт", адже їх батьки неналежним чином утримують та виховують дітей, вживають алкоголь, ухиляються від виконання своїх батьківських обовязків. Як результат - протягом 10 місяців поточного року  комісією з питань захисту прав дітей розглянуто 15 питань щодо доцільності надання висновку про позбавлення батьків батьківських прав.
Крім цього, в зимовий період часто виникає загроза життю та здоров’ю малолітніх дітей із-за недостатнього догляду за ними з боку батьків. Так, останнім часом мали місце резонансні факти бездоглядності батьків відносно дітей. Громадянка Ч. після відвідування лікарні зайнялась своїми справами, "загубивши" при цьому 4-річного сина, який півдня блукав вулицями міста. Громадяни К., які приїхали в місто до знайомих, не догледіли, як 2-річна дитина покинула помешкання і цілу ніч блукала у лісі. Підліток М., який має складну психічну хворобу, безперешкодно покинув квартиру і вештався напівроздягненим, не орієнтуючись на місцевості.
Детальніше...
 
21 листопада до Дня Гідності і Свободи відбудеться благодійна акція
Служба у справах дітей - Новини
П'ятниця, 21 листопада 2014, 10:25

Сьогодні, 21 листопада, о 14 годині у міському будинку культури відбудеться благодійна акція «Українець – це на все життя». Захід проходитиме у рамках проголошеного Президентом України Дня Гідності і Свободи.

Запрошуємо шепетівчан долучитись до заходу.

оргкомітет

 
Сімейне виховання – оптимальне середовище для розвитку дитини
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 18 листопада 2014, 20:43
sluzhba_u_spravakh_ditejПосадові особи місцевого самоврядування на апаратній нараді заслухати інформацію про розвиток сімейних форм виховання на теренах Шепетівки. Начальник служби у справах дітей Катерина Купрацевич зауважила, що пріоритетним завданням служби у справах дітей є влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання, серед них встановлення опіки та піклування над дітьми, створення прийомних сімей та усиновлення.
На цей час на обліку в службі перебуває 91 дитина, що має статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 25 біологічних сиріт і 66 – позбавлених батьківського піклування (соціальне сирітство). Понад 87% дітей охоплено сімейними формами виховання. Для порівняння – в області цей показник становить трохи більше 82%, Так, з 91 дитини :  75 - проживають в сім’ях опікунів, 7 – в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 9 – в державних закладах на повному державному утриманні. Кількість дітей, які перебувають у інтернатних закладах, постійно зменшується. Також у 2014 році жодна дитина-сирота не  була влаштована в інтернатні заклади. Крім цього, в поточному році 4 дітей влаштовано під опіку (піклування) громадян.
У місті функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, як з м. Шепетівки, так і іногородніх.
Детальніше...
 
Пам"ятка населенню щодо соціальної підтримки малозабезпечних сімей при оплаті житлово-комунальних послуг
Служба у справах дітей - Новини
П'ятниця, 08 серпня 2014, 10:11

ІНФОРМАЦІЯ

щодо нової адресної програми Уряду для соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті житлово-комунальних послуг

(компенсація додаткових витрат сімей)

1. Право на призначення компенсації мають сім'ї, середньомісячний сукупний дохід яких (за попередні шість місяців) не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім'ї. Прожитковий мінімум сім'ї дорівнює сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім'ї (відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення).

Приклад: сім'я з чотирьох осіб (чоловік, дружина, одна дитина віком до 6 років, а друга - від 6 до 18 років). Заробітна плата чоловіка та його дружини складає 4500 грн. на місяць. Прожитковий мінімум для сім'ї становить 4764 грн. (1218 грн.*2 особи + 1286 грн. + 1032 грн.). Дохід сім'ї менший за прожитковий мінімум для сім'ї. Сім'я має право на компенсацію.

2. Для призначення компенсації потрібно звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації.

3. Для призначення компенсації разом із заявою необхідно надати:

3.1. Довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб

3.2.Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (будинку).

4. Розмір компенсації визначається як різниця між розміром плати за послуги (у межах норм споживання) після підвищення цін і тарифів та розміром відповідного платежу, який сім'я сплачувала до зміни цін і тарифів на послуги.

Приклад: до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію (до 1 травня 2014 року) сім'я сплачувала за ці послуги 300 грн. на місяць, а після підвищення – 400 грн. Розмір щомісячної компенсації становить 100 гривень.

5. Компенсації розраховується з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014-2015 року

Розмір призначеної компенсації перераховується щомісяця підприємствам, що надають комунальні послуги, і зараховується на особові рахунки заявника.

ВАЖЛИВО:

Компенсація надається на безповоротній основі, її отримання не пов'язане із зміною форми власності житла і не тягне за собою таку зміну.

Для одержання компенсації сім'я має сплачувати свою частину платежу за комунальні послуги, у іншому випадку - надання компенсації припиняється.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 12
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

26 липня 2017 року о 15-00 год. у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню  проекту рішення міської ради  «Про впорядкування орендних відносин майна комунальної власності територіальної громади міста» .

До участі запрошуються депутати міської ради, члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники громадських організацій підприємців міста, Громадської ради,    управлінь та відділів виконкому, засобів масової інформації, суб'єкти підприємницької діяльності, які орендують комунальне майно,  орендодавці комунального майна та територіальна громада міста.

 
Оголошення!

Шепетівський районний сектор Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

Терміново на роботу потрібен головний бухгалтер, освіта повна вища, досвід роботи 3 роки в бюджетній сфері, заробітна плата 6000 грн.

Контакти особи: Федоровський Віктор Петрович, тел. 0985954195.

 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"