Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Служба у справах дітей - Новини
Надано допомогу дитячим відділенням шепетівських лікарень
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 26 вересня 2017, 16:15

img_20170926_133005_hdrСлужбою у справах дітей  Шепетівської міської ради проводиться значна робота щодо попередження дитячої безпритульності та бездоглядності в місті.

Своєчасно виявляються кризові сім'ї, проводиться відповідна профілактична робота з батьками з метою забезпечення належного виховання та утримання дітей, які попали у складні життєві обставини.Виявляються діти, які самовільно залишають місце свого проживання, покидають навчальні заклади. Досить часто діти, які вилучені з кризових сімей, місць, де їм загрожує небезпека, невідкладно направляються до дитячих відділень Шепетівської центральної районної та вузлової лікарень. Там їм надають необхідну медичну допомогу, здійснюють обстеження стану здоров'я, доглядають, медичний персонал відділень вкладає у них частинку своєї душі.

Традиційно щороку в рамках заходів міської програми соціального та правового захисту дітей "Діти Шепетівки"  служба у справах дітей Шепетівської міської ради надає допомогу дитячим відділенням шепетівських лікарень товарами першої необхідності, які необхідні для догляду та медичного обстеження зазначеної категорії дітей.

Детальніше...
 
Акція «Готуємо дітей до школи»
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 29 серпня 2017, 10:39

img_7347Ось уже понад десять років в Шепетівці діє міська програма соціального та правового захисту дітей «Діти Шепетівки». Щороку, депутати міської ради на чолі з міським головою Михайлом Полодюком підтримують та виділяють фінансування на цю програму.

В рамках її реалізації 29 серпня  в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради, відбулась  вже традиційна акція «Готуємо дітей до школи», організована службою у справах дітей.

В ході акції 25 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з нагоди початку нового навчального року отримали найнеобхідніші канцелярські товари, зошити, щоденники тощо.

Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей - Новини
Четвер, 12 січня 2017, 14:39

dityСьогодні в малому залі виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання було розглянуто 23 питання порядку денного: про визначення місця проживання дітей з одним із батьків, які проживають окремо; про встановлення порядку участі батьків, які проживають окремо, у вихованні дітей; про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виховання дітей; про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування; про припинення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про доцільність зустрічей батька, який позбавлений батьківських прав, з дочкою; щодо захисту житлових прав дітей, а також інші питання, пов’язані із захистом прав дітей .

Детальніше...
 
Щастя – мати родину
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 29 вересня 2015, 07:54

1404715048_news2foto

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов'язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім'ї, любові і достатку. У цьому році всьоме відзначається це свято, встановлене з метою підтримки та розвитку національного усиновлення згідно з Указом Президента України "Про день усиновлення" від 27 листопада 2008 року №1088/2008.

У цей день ми вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і два, і п'ятнадцять, і навіть за тридцять — але це завжди їх свято. Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато-багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім'ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

32 родини міста Шепетівки, в яких проживають 35 усиновлених дітей віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу. 83 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім'ях опікунів та піклувальників, які замінили їм батьків; 12 дітей знайшли сімейний затишок в прийомних сім'ях міста, а 5 дітей з Шепетівки влаштовані до іногородніх дитячих будинків сімейного типу.

Детальніше...
 
З увагою до кожної дитини
Служба у справах дітей - Новини
Понеділок, 24 листопада 2014, 16:49
sluzhba_u_spravakh_ditejОсновним напрямком роботи служби у справах дітей є виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, постановка їх на облік, надання найнеобхіднішої допомоги, сприяння у захисті прав та інтересів дитини. Саме ця категорія дітей найбільше поповнює так званих "соціальних сиріт", адже їх батьки неналежним чином утримують та виховують дітей, вживають алкоголь, ухиляються від виконання своїх батьківських обовязків. Як результат - протягом 10 місяців поточного року  комісією з питань захисту прав дітей розглянуто 15 питань щодо доцільності надання висновку про позбавлення батьків батьківських прав.
Крім цього, в зимовий період часто виникає загроза життю та здоров’ю малолітніх дітей із-за недостатнього догляду за ними з боку батьків. Так, останнім часом мали місце резонансні факти бездоглядності батьків відносно дітей. Громадянка Ч. після відвідування лікарні зайнялась своїми справами, "загубивши" при цьому 4-річного сина, який півдня блукав вулицями міста. Громадяни К., які приїхали в місто до знайомих, не догледіли, як 2-річна дитина покинула помешкання і цілу ніч блукала у лісі. Підліток М., який має складну психічну хворобу, безперешкодно покинув квартиру і вештався напівроздягненим, не орієнтуючись на місцевості.
Детальніше...
 
21 листопада до Дня Гідності і Свободи відбудеться благодійна акція
Служба у справах дітей - Новини
П'ятниця, 21 листопада 2014, 10:25

Сьогодні, 21 листопада, о 14 годині у міському будинку культури відбудеться благодійна акція «Українець – це на все життя». Захід проходитиме у рамках проголошеного Президентом України Дня Гідності і Свободи.

Запрошуємо шепетівчан долучитись до заходу.

оргкомітет

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 13
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"