Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Служба у справах дітей - Новини
Проведено профілактичні рейди
Служба у справах дітей - Новини
П'ятниця, 02 березня 2018, 13:24

1404715048_news2fotoУ зв'язку зі значним пониженням температури повітря службою у справах дітей спільно з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції 28 лютого та 02 березня 2018 року було організовано та проведено два профілактичних рейди по обстеженню умов проживання дітей у сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Було відвідано 5 кризових сімей, батьки попереджені про відповідальність за неналежне виховання та утримання дітей. Одну дитину, яка проживала у холодному помешканні з відсутнім опаленням через поломку газового котла, разом з матір'ю госпіталізовано у дитяче відділення Шепетівської ЦРЛ. Ще одну матір зобов'язано пройти лікування від алкогольної залежності.

Детальніше...
 
Засідання колегії служби у справах дітей
Служба у справах дітей - Новини
Четвер, 22 лютого 2018, 10:13

img_20180221_154849_hdr21 лютого 2018 року відбулося чергове засідання колегії служби у справах дітей. Було обговорено питання про стан правовиховної роботи у Шепетівській спеціалізованій школі-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

З інформацією про стан правовиховної роботи у школі виступила заступник директора з виховної роботи Перехристюк Н.А. Вона розповіла присутнім про досягнення та проблеми, які є у роботі з учнями, окреслила шляхи вирішення наявних проблем.

Було зазначено, що лише спільна, кропітка, щоденна робота батьків і школи дає позитивні результати. Проте через невідповідність вимог з боку школи і батьків виникають проблеми в організації правовиховної роботи. Зокрема, батьки окремих учнів не тільки не цікавляться навчанням та вихованням своїх дітей, а й сприяють пропускам уроків без поважних причин, не контролюють місце перебування своїх дітей, відкрито ігнорують звернення адміністрації, класних керівників та вихователів. На даний час законодавством передбачена відповідальність для таких горе-батьків, вони притягуються до відповідальності за ст. 184 КУпАП, сплачують штрафи.

Детальніше...
 
Надано допомогу дитячим відділенням шепетівських лікарень
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 26 вересня 2017, 16:15

img_20170926_133005_hdrСлужбою у справах дітей  Шепетівської міської ради проводиться значна робота щодо попередження дитячої безпритульності та бездоглядності в місті.

Своєчасно виявляються кризові сім'ї, проводиться відповідна профілактична робота з батьками з метою забезпечення належного виховання та утримання дітей, які попали у складні життєві обставини.Виявляються діти, які самовільно залишають місце свого проживання, покидають навчальні заклади. Досить часто діти, які вилучені з кризових сімей, місць, де їм загрожує небезпека, невідкладно направляються до дитячих відділень Шепетівської центральної районної та вузлової лікарень. Там їм надають необхідну медичну допомогу, здійснюють обстеження стану здоров'я, доглядають, медичний персонал відділень вкладає у них частинку своєї душі.

Традиційно щороку в рамках заходів міської програми соціального та правового захисту дітей "Діти Шепетівки"  служба у справах дітей Шепетівської міської ради надає допомогу дитячим відділенням шепетівських лікарень товарами першої необхідності, які необхідні для догляду та медичного обстеження зазначеної категорії дітей.

Детальніше...
 
Акція «Готуємо дітей до школи»
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 29 серпня 2017, 10:39

img_7347Ось уже понад десять років в Шепетівці діє міська програма соціального та правового захисту дітей «Діти Шепетівки». Щороку, депутати міської ради на чолі з міським головою Михайлом Полодюком підтримують та виділяють фінансування на цю програму.

В рамках її реалізації 29 серпня  в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради, відбулась  вже традиційна акція «Готуємо дітей до школи», організована службою у справах дітей.

В ході акції 25 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з нагоди початку нового навчального року отримали найнеобхідніші канцелярські товари, зошити, щоденники тощо.

Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Служба у справах дітей - Новини
Четвер, 12 січня 2017, 14:39

dityСьогодні в малому залі виконавчого комітету Шепетівської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання було розглянуто 23 питання порядку денного: про визначення місця проживання дітей з одним із батьків, які проживають окремо; про встановлення порядку участі батьків, які проживають окремо, у вихованні дітей; про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виховання дітей; про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування; про припинення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про доцільність зустрічей батька, який позбавлений батьківських прав, з дочкою; щодо захисту житлових прав дітей, а також інші питання, пов’язані із захистом прав дітей .

Детальніше...
 
Щастя – мати родину
Служба у справах дітей - Новини
Вівторок, 29 вересня 2015, 07:54

1404715048_news2foto

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов'язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім'ї, любові і достатку. У цьому році всьоме відзначається це свято, встановлене з метою підтримки та розвитку національного усиновлення згідно з Указом Президента України "Про день усиновлення" від 27 листопада 2008 року №1088/2008.

У цей день ми вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Їм може бути і півроку, і два, і п'ятнадцять, і навіть за тридцять — але це завжди їх свято. Ми вітаємо усиновлювачів, які вчора, а може рік чи два, чи багато-багато років тому всиновили дитину. Це завжди свято люблячої та міцної сім'ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

32 родини міста Шепетівки, в яких проживають 35 усиновлених дітей віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу. 83 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім'ях опікунів та піклувальників, які замінили їм батьків; 12 дітей знайшли сімейний затишок в прийомних сім'ях міста, а 5 дітей з Шепетівки влаштовані до іногородніх дитячих будинків сімейного типу.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 13
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"