Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Кризова сім’я потребує допомоги!
Служба у справах дітей - Новини
П'ятниця, 30 березня 2018, 14:36

1404715048_news2foto30 березня 2018 року начальником служби у справах дітей Шепетівської міської ради Купрацевич К.В. спільно з дільничним лікарем-педіатром Котенко М.М., лікарем-неврологом Бялковською Б.Е. та лікарем-травматологом Колодчуком Є.М. було відвідано кризову сім'ю, в якій відсутні належні умови проживання для дітей.

Сім'я перебуває на обліку служби у справах дітей як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. У ній виховується двоє малолітніх дітей, молодша дівчинка потребує поглибленого медичного огляду. Мати на даний час вагітна. Сім'я винаймає будинок, так як власного житла у Шепетівці не має. Під час відвідування сім'ї лікарями було проведено виїзний консиліум, надано рекомендації щодо лікування дітей.

Крім цього, комісією було визначено найнеобхідніші предмети, яких терміново потребує сім'я:

  • ходунки для півторарічної дитини;
  • підгузки №5;
  • вапно;
  • шпаклівка.

Усіх небайдужих громадян, хто має можливість надати зазначену посильну допомогу даній родині, просимо звернутися у службу у справах дітей за телефоном 4-01-50.

Начальник служби у справах дітей Купрацевич К.В.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...
 
Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"