ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» ігнорує процедуру передачі майна територіальній громаді

Міський голова Михайло Полодюк з головою облдержадміністрації Вадимом Лозовим цього року неодноразово проводили зустрічі, щоб вирішити питання своєчасного початку опалювального періоду 2018-2019 років.

На останній зустрічі голова Хмельницької обласної державної адміністрації наголосив на тому, що єдиний шлях для вирішення цього питання — вироблення меморандуму та підписання угоди про передачу майна у власність територіальної громади міста, що в свою чергу дасть змогу отримати номінації на газ та своєчасно розпочати опалювальний сезон.

6 серпня 2018 року за дорученням голови облдержадміністрації та на виконання рішення XXVIII (позачергової) сесії міської ради «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна» виконавчий комітет Шепетівської міської ради відправив лист на ім’я генерального директора ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександра Пустовойта,  у якому запропонував алгоритм дій щодо приймання—передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у комунальну власність.

 Запропонований алгоритм передбачає наступні кроки:

  1. Від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має надійти лист на Шепетівську міську раду про підтвердження намірів власників щодо передачі майна з концесії у комунальну власність та підтвердження повноважень представника ТОВ.

Підтвердження повноважень має відбутися шляхом надання:

— належним чином завіреного доручення, яке підтверджує повноваження представника ТОВ на підписання Угоди та акту приймання-передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівського підприємства теплових мереж»;

— розпорядчого документа ТОВ про призначення на посаду повноважного представника;

— розпорядчого документа ТОВ, який визначає надані повноваження виконавчим та генеральним директорами товариства.

  1. Підписання Угоди про дострокове розірвання концесійного договору.
  2. Лист ТОВ про представників товариства у роботі комісії з приймання цілісного майнового комплексу «Шепетівського підприємства теплових мереж».
  3. Лист ТОВ про надання інвентарного опису майна цілісного майнового комплексу «Шепетівського підприємства теплових мереж», підписаного відповідальною особою та завірене печаткою товариства (паперовий та електронні варіанти).
  4. Надання ТОВ графіка передачі майна (по-об’єктно).
  5. Укладання та підписання акта приймання-передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівського підприємства теплових мереж» від ТОВ до Шепетівської міської ради.
  6. Укладання та підписання акта приймання-передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівського підприємства теплових мереж» від Шепетівської міської ради до Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.
  7. Затвердження актів (п.6, п.7) виконавчим комітетом.
  8. Прийняття працівників ТОВ на роботу до Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства шляхом переведення.

6 та 7 серпня представники Виконавчого  комітету Шепетівської міської намагалися зустрітися з             директором ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександром Пустовойтом, який з початку відмовився від зустрічі у зв’язку із зборами колективу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», а на наступний день повідомив, що відбув у Кам’янець-Подільський у справах. І лише за наполяганням керівництва облдержадміністрації, 7 серпня в обласному центрі відбулася зустріч з Олександром Пустовойтом на якій він повідомив, що в провадженні господарського суду Хмельницької області знаходиться справа за позовом ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» про скасування рішення  XXVIII (позачергової) сесії міської ради VII скликання «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку», тому до винесення рішення у справі нічого передавати він не збирається.

9 серпня відбулося засідання робочої групи з приймання цілісного майнового комплексу підприємства «Шепетівське підприємство теплових мереж», участь в якій зі сторони ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» взяли —  генеральний директор Олександр Пустовойт, Наталя Потапова та Володимир Кушнір.

Під час засідання робочої групи Олександр Пустовойт підтвердив слова сказані на засіданні в Хмельницькому про відмову на сьогодні передавати майно громаді міста.

Начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь запропонував для представників ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» висловити свої пропозиції щодо алгоритму по передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» та вчасного початку опалювального сезону 2018-2019 р. в м. Шепетівці. На що представник підприємства Наталя Потапова повідомила, що надісланий лист наразі не розглянуто. Під час засідання Олександр Пустовойт не повідомив присутніх у який спосіб підприємство планує розпочати новий опалювальний сезон вчасно.

Нажаль і на сьогодні відповідь на надісланий ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» лист, у якому запропонований алгоритм повернення майна територіальній громаді до виконавчого комітету Шепетівської міської ради не надійшло.

Шепетівською місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно особи, яка з метою уникнення кримінальної відповідальності намагалась підкупити працівника поліції
Благоустрій