У  Шепетівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відкрито ігровий майданчик

Спільними зусиллями влади та громадських ініціатив в Шепетівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося відкриття ігрового майданчика для дітей з особливими потребами.

Заступник міського голови Наталія Стасюк взяла участь в урочистому відкритті та побажала діткам міцного здоров’я і приємного та активного дозвілля на ігровому майданчику.

Реалізація дитячої мрії почалася з участі у третьому конкурсі мікрограндів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» для реалізації мікропроекту «Критий багатофункціональний майданчик для дітей з особливими потребами». За кошти гранду та завдяки спільному фінансуванні із Фонду регіонального розвитку та міського бюджету збудували критий майданчик – альтанку для безпечного відпочинку та театралізованої гри.

Завжди долучаються до всіх добрих справ Віктор Фещин — приватний підприємець, Володимир Сасюк — член виконавчого комітету, директор ДП «Шепетівське лісове господарство», Віталій Биков – директор Шепетівського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства, Роман  Тихончук – директор управлінської кампанії «Управдом», Петро Трофимчук – директор Шепетівського РСЛП, Валерій Окорський – голова Шепетівської спілки ветеранів Афганістану, Сергій Шамасурян – директор приватного підприємства «Дружба», В’ячеслав Кльок — приватний підприємець та Гліб Мальцев  — приватний підприємець.

Саме вони допомогли облаштувати територію центру. Для ігор і занять з піскотерапії улаштовані криті пісочниці, одна з яких розрахована на дітей у візочках. Активно рухатися діти зможуть на гойдалках та гірках. Зручні доріжки, зелені насадження, садок – окраса і невід’ємна частина в ландшафті на території для особливих дітей. Роботи проводилися також і зусиллями працівників управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому та територіального центру.

Діти та їх батьки вдячні кожному, хто долучився до створення цього проекту. Тому що, діти повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи як з боку батьків, так і з боку влади.

Увага!
Про скликання ХLІІ (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання