У школах Шепетівки тимчасово призупиниться навчання

Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому розглянули питання щодо призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти міста, яке викликане збільшенням захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів. Про це повідомляє Шепетівський міськміжрайонний відділ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» в листах від 4 лютого 2019 року № 69 та  від 5 лютого 2019 року № 74.

За даними лабораторного центру епідемічний поріг не перевищено і на сьогодні становить 15%. Проте, з метою збереження здоров’я дітей і попередження розповсюдження інфекції, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення тимчасово призупинити навчання у всіх закладах загальної середньої освіти міста. Також навчання призупиниться у 4-х позашкільних закладах, інклюзивно-ресурсному центрі та міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Отож, карантин розпочнеться 7-го лютого і триватиме до 15-го числа цього місяця.

З відповідним рішенням виконавчого комітету можна ознайомитись за посиланням Про тимчасове призупинення освітнього процесу

За додатковою інформацією звертатися до адміністрації школи.

Коментар щодо тимчасового призупинення освітнього процесу
Графік засідань постійних депутатських комісій