Участь у шостій спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

26  червня 2018 року команда  потерпілих на виробництві Шепетівського та Ізяславського районів у складі 10 чоловік прийняла участь у  шостій  обласній  спартакіаді  «Сила духу» , яка відбулась у місті  Хмельницькому на базі тренінгового центру Головного управління національтної поліції.

Слід відзначити, що чимало учасників вже вдруге, а то й втретє чи й більше залучені до змагань. Потерпілі на виробництві та інваліди праці щороку зустрічаються як давні друзі, приїздять сім’ями, аби вболівати за рідних. З кожним роком збільшується кількість учасників та зростає масштабність проведення спортивного дійства.

Як поділилися учасники турніру, цьогорічні змагання є справді цікавими та напруженими якісно  організованими та зкоординованими.

Всі учасники  спортивного заходу відзначені дипломами та пам’ятними медалями. Команда Шепетівського відділення відзначена кубком за друге загальнокомандне місце. П’ять призових місць вибороли учасники Шепетівської команди у проведених змаганнях  за що  нагороджені кубками, які вручив начальник управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Кіндзерський Сергій Анатолійович.

                     Валентина Гаврилюк,  начальник  Шепетівського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду   соціального страхування України в Хмельницькій області

Повідомлення про результати конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою
Дорогі шепетівчани!