Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відділ містобудування та архітектури
1 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво магазину автозапчастин з пунктом обслуговування автомобілів)
2 Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури
3 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво гаража для зберігання відомчого автотранспорту)
4 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво будівлі охорони)
5 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Завершення будівництва незавершеного будівництвом житлового будинк з реконструкцією приміщень стоматологічного кабінету під житлові)
6 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво добудови котельні до адмінбудівлі)
7 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Реконструкція горища під житловий мансардний поверх з улаштуванням окремого входу)
8 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво складского приміщення)
9 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво будівлі приміщення для ремонту та зберігання спеціалізованого автомобіля по перевезеню дітей інвалідів).
10 Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (будівництво вуличної водопровідноъ системи по вулиці Максима Залізняка).
 
«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 3
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про повторне проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної  діяльності

1. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 16листопада 2017 рокуоб 09:00 за адресою: Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Островського, 4, 3-й поверх (мала зала засідань).

2. Інформація про об'єкти оцінки:

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"