Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" щодо державного земельного банку
Управління держкомзему інформує
Субота, 22 грудня 2012, 11:59

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльністьщодо державного земельного банку

 

Верховна Рада України постановляє:

 

I. Внести до  Закону України "Про банки і банківську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 5-6, ст. 30; 2007 р., № 2, ст. 15, № 10, ст. 90; 2011 р., № 36, ст. 362, № 43, ст. 448; із змінами, внесеними Законом України від 23 лютого 2012 року № 4452-VI) такі зміни:

 

1. Статтю 3 доповнити частиною шостою такого змісту:

"Відносини, пов’язані з функціонуванням державного земельного банку, цей Законрегулює в частині, що не суперечить нормам спеціального законодавства у сфері земельнихвідносин".

 

2. У статті 7:

частину другу після другого речення доповнити новим реченням такого змісту: "КабінетМіністрів України має право формувати статутний капітал державного земельного банку за рахунок грошових внесків та внесків у вигляді земельних ділянок";

доповнити частинами двадцять шостою та двадцять сьомою такого змісту:

"Державний земельний банк має право здійснювати операції з земельними ділянками та майновими правами на земельні ділянки відповідно до законодавства України у сферіземельних відносин та свого статуту.

Національний банк України визначає особливості видачі державному земельному банку банківської ліцензії, регулювання та нагляду за державним земельним банком з урахуванням специфіки його діяльності".

 II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

 

Президент України

                              В.ЯНУКОВИЧ

 м. Київ 
18 вересня 2012року №5248-VI

 

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"