Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Підсумки проведених в місті заходів з нагоди Дня охорони праці
Інформація по управлінню праці та соцзахисту
Четвер, 28 травня 2015, 17:11

6 травня 2015 року відбулось засідання організаційного комітету з проведення у місті Дня охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці, на якому розглянули підсумки проведених в місті заходів з нагоди Дня охорони праці.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 24.04.2015 р. № 181/2015-р "Про заходи щодо проведення в області у 2015 році Дня охорони праці" відповідним розпорядженням в. о. міського голови, для щорічного проведення в місті заходів з нагоди Дня охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці, утворено організаційний комітет, який очолив перший заступник міського голови і затверджено заходи із зазначенням відповідальних виконавців. Організаційним комітетом підтримано рекомендації Міжнародної Організації Праці щодо основного девізу цьогорічної акції – Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці.

В місцевих засобах масової інформації і на сайті міської ради проінформовано населення міста про проведення в місті заходів з нагоди відзначення Дня охорони праці та Всесвітнього дня охорони праці, надруковано і розміщено на сайті звернення міського організаційного комітету до роботодавців, керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, профспілок. Запропоновано роботодавцям, керівникам підприємств визначити та впровадити додаткові заходи щодо усунення причин нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, та покращення умов праці на підприємствах.

Протягом квітня проводились наради з керівниками і спеціалістами служб охорони праці та членами профспілкових комітетів підприємств, установ, організацій м. Шепетівки з метою вжиття заходів запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві.

Роботодавцями, керівниками служб охорони праці спільно з профспілковими комітетами, за участю представників виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, де в минулому році сталися нещасні випадки на виробництві, обговорено комплекс заходів спрямованих на виключення або зменшення виробничих ризиків, усунення причин нещасних випадків на виробництві і профзахворювань, підвищення рівня безпеки і умов праці.

На підприємствах міста проведено конкурси з охорони праці: "За безпечну працю", "Кращий працівник", "Краща виробнича дільниця (бригада)", "Кращий за професією" з відзначенням та заохоченням кращих працівників підприємств. Так, в огляді-конкурсі на ДП «Шепетівське лісове господарство» на визначення переможця щодо кращої лісозаготівельної бригади, переможцем визнано бригаду Полонського лісництва (бригадир Государський О.В.), та відзначено кращого водія гаража лісового господарства Соцеховського В.В. В огляді-конкурсі на ТОВ «Шпон Шепетівка» на визначення кращих підрозділів у виробництві (1 місце - склад сировини; 2 місце - цех шпону, 3 місце - механічна служба); на визначення кращої виробничої бригади (1 місце - бригада Рябчун О.М., 2 місце - бригада Ющенко П.П., 3 місце - Власюк П.Г.); на визначення кращого працівника (1 місце - Хмельничий В.О., 2 місце - Попов Р.Д., 3 місце - Руштин Н.М.).

На підприємствах міста були надані допомоги сім'ям загиблих та інвалідам внаслідок трудового каліцтва у вирішенні соціально-побутових та інших питань. Зокрема на ДП «Шепетівське лісове господарство», ТОВ «ТД «Шепетівський цукор», вагонному депо, у відокремленому підрозділі Шепетівська дистанція сигналізації та зв'язку та інших.

Протягом квітня в закладах освіти і культури міста проведено відкриті уроки, присвячені Дню охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці, проводилися серед учнів шкіл міста конкурси на краще знання правил безпеки і конкурс малюнка "Охорона праці очима дітей". В бібліотеках міста оформлено тематичні полички "Охорона праці очима дітей", облаштовано постійно діючі книжкові виставки "Законодавство про працю: знати і виконувати", "Охорона праці та права працівників", книги, журнали про профілактику травматизму та нормативні документи. В дитячій художній школі проведено бесіду на тему: "Достойна праця – безпечна праця". Проведено тематичні уроки на дану тему, на яких учні своє бачення безпеки показували в малюнках.

Направлено листи керівникам 19 підприємств міста, в яких було запропоновано визначити та впровадити додаткові заходи щодо усунення причин нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, покращити умови праці на робочих місцях, провести на підприємствах конкурси з охорони праці з відзначенням та заохоченням кращих працівників, бригад і дільниць. Вшанувати пам'ять працівників, які загинули на підприємстві, вишукати можливість для надання допомоги їх сім'ям і інвалідам внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань у вирішенні соціально-побутових та інших питань.

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"