Відбувся черговий прийом громадян з особистих питань

Сьогодні в приміщенні виконавчого комітету Шепетівської міської ради пройшов черговий прийом громадян з особистих питань. До міського голови Михайла Полодюка звернулось 6 шепетівчан.

Питання, з якими звертались жителі міста, в основному, стосувались житлово-комунальної сфери. Мешканців цікавили питання пов’язані з роботою управлінських компаній «Житлофонд» та «Управдом», утеплення внутрішньо будинкових труб, підключення газової труби в будинку, поділу спільної кухні тощо.

Окрім цього, на прийомі до міського голови звернулася голова Шепетівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих Тетяна Логвіненко з проханням надати організаційну допомогу в проведенні круглого столу «Проблеми соціальної реабілітації осіб з інвалідністю по зору та шляхи їх подолання». Під час заходу планується обговорити питання, що стосуються соціального захисту та соціальної реабілітації осіб з глибокими вадами зору тощо.

Міський голова Михайло Полодюк, вислухавши шепетівчан, дав роз’яснення заявникам та доручив відповідальним виконавцям провести роботу щодо вирішення даних питань. Всі звернення, прийняті на усному прийомі, знаходяться на особистому контролі міського голови.

Затвердили робочий проект для реконструкції скверу АТО
Творчий вечір Віктора Камінського