Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Новини відділу культури
Такий тендітний дитячий світ
Відділ культури - новини
Вівторок, 06 червня 2017, 14:29

20170502_172955Свято має властивість швидко закінчуватись. Та День захисту дітей в міській бібліотеці для дітей продовжився і наступного дня, бо сюди завітали діти 7шк. 4 класу. Та яке ж бібліотечне свято без книги? Їх пропонували на виставках-інсталяціях  "Книжковий зоопарк",  Бібліокрісло: читати круто", а також на імпровізованій літературній зупинці "Маленька країна - країна дитинства, де сонечко світить і казка живе", яка була  розташована на відділі обслуговування 1-4кл.. А потім були веселі конкурси, загадки та запис дітей до бібліотеки.

Найбільшою нагородою для працівників закладу в є те, що діти навіть і по завершенню свята не хочуть покидати бібліотеку. Свято відбулось завдячуючи самовідданій роботі бібліотекарів, а також небайдужості керівництва міста.

Завідуюча бібліотекою для дітей  А. Шклярук

Детальніше...
 
Свято Матері – Свято народження Життя !
Відділ культури - новини
Вівторок, 16 травня 2017, 12:53

20170511_130609Щорічно, другої неділі травня, у нас святкують День Матері. Це дуже гарне родинне свято, коли ми, незалежно від віку, дякуємо нашим дорогим матусям за велику любов до нас, безмежну відданість, терпіння і ласку. В  бібліотеці для дітей відбувся святковий уїк-енд «Наймиліші в світі - моя рідна матуся, моя рідна бабуся»/ Діти натхненно та врочисто зачитували улюблені вірші про найдорожчих і найрідніших їм людей – про мам, бабусь.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

Детальніше...
 
Відзначили День матері
Відділ культури - новини
Вівторок, 16 травня 2017, 10:56

img_4534День матері – міжнародне свято, яке шанують у всьому світі. В Україні його офіційно відзначають починаючи з 2000 року, щорічно,  у другу неділю травня.

В понеділок, в міському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню матері.

Учасники заходу вітали матерів зі святом. Цьогоріч на заході підіймалася тема багатодітних родин та тих, які взяли на виховання дітей позбавлених батьківського піклування. Особливу увагу приділили матерям, чиї діти зараз захищають Батьківщину.

Начальник служби у справах дітей Шепетівської міської ради Катерина Купрацевич привітала прийомних матерів від імені міського голови Михайла Полодюка та міської ради, побажала, щоб їхні зусилля та те, що вони вкладають у своїх дітей поверталося до них вдячністю, турботою і любов'ю. Подарунками були відзначені: Людмила Шилова, Ольга Вознюк, Олена Сахненко, Тетяна Шевчук та Олена Сирнікова.

Детальніше...
 
День нової літератури в бібліотеці
Відділ культури - новини
Понеділок, 24 квітня 2017, 10:43

nl1День нової книги в бібліотеці для дітей з радісним хвилюванням зустрічають всі – і працівники закладу і відвідувачі. Бібліотекарі готують експозиції нових книг, знайомляться з літературою – адже кожна книга має знайти свого читача.

Протягом двох днів 19 та 20 квітня в книгозбірню прийшов уже другий в цьому році День нової книги. Напередодні до фонду бібліотеки за кошти міського бюджету надійшло 150 новинок. Це книги, спрямовані на різностороннього читача: гостросюжетні романи, твори сучасних українських авторів, книги, що покращують життя, книги для інтелектуального читання та багато-багато іншого.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей А.Шклярук

Детальніше...
 
2017 - рік Української революції 1917-1921 рр.
Відділ культури - новини
Понеділок, 24 квітня 2017, 09:24

20170421_114958Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко. Цим Указом одним із пріоритетів діяльності органів державної влади на 2017-2021 роки визначено вшанування подій та видатних учасників Української революції 1917-1921 років. З нагоди цього в бібліотеці для дітей оформлена та буде діяти до кінця 2017 року виставка історичної пам'яті «Перші кроки до національної державності», біля якої 21 квітня був проведений урок державності під назвою « Україна у вирі національно-визвольної революції». Бібліотекар відділу обслуговування  5-9 класів І.Кузнецова розповіла присутнім про події національно-визвольного Руху в Україні на початку ХХ сторіччя.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей  А.Шклярук

 
Писанкові візерунки
Відділ культури - новини
Понеділок, 24 квітня 2017, 09:10

20170419_133433В рамках Великоднього фестивалю «Писанкові візерунки» 19 квітня в міському будинку культури відбувся благодійний концерт для збору коштів для учасників АТО.

Працівники бібліотек міста влаштували книжково - ілюстративну виставку «Хай серце не втрачає доброти» і виставку дитячих писанок «Диво писанкове».

Детальніше...
 
Майстер – клас з виготовлення писанки
Відділ культури - новини
Понеділок, 10 квітня 2017, 15:03

402Ми і не згледілись, як уже промайнув перший місяць весни. До нас  йде величне свято – Великдень. А яке ж це свято без писанки, крашанки? Готуючись до Великодня, 7 квітня у бібліотеці для дітей відбувся майстер-клас з виготовлення  писанки. Писанкарство – це не просто народне мистецтво, це насамперед родинна творчість. Бо саме в рідній домівці воно зароджувалось, розвивалось і зберігалося. Писанка – це енциклопедія українського народного орнаменту. Це не просто один із видів українського прикладного мистецтва, це – символ України! Традиції писанкового розпису розвивалися в нашій країні здавна. Мотиви й елементи розпису тут тісно пов'язані з життям, побутом, звичаями і фольклором народу. Малюки з цікавістю слухали розповідь про традиції писанкарства, а потім із захопленням самі розмальовували яйця у різноманітній техніці. Використовували все: пальчики, піпетки, пензлики. Зображали традиційні українські символи: калину, мальви, листочки барвінку. Наприкінці кожен отримав свій маленький Великодній шедевр.

Детальніше...
 
Вічне слово байкаря
Відділ культури - новини
Вівторок, 28 березня 2017, 16:05

sam_1772В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання для користувачів бібліотеки було презентовано виставку-ювілей "Вічне слово байкаря" (до 190-річчя від дня народження Л.Глібова).

Детальніше...
 
ІІ-й етап обласного конкурсу
Відділ культури - новини
Вівторок, 28 березня 2017, 15:18

img_20170325_120547«Найкращий читач Хмельниччини – 2017»

Відбувся ІІ-й етап обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини – 2017», що проходив у ЦРБ ім. М. Коцюбинського . Учасники конкурсу продемонстрували своє вміння гарно презентувати улюблені книги, майстерність влучно відповідати на питання від інших учасників та мали можливість познайомитися з ровесниками.

Переможцями стали: Сасько Мирослава, 7 клас (селище Гриців) та Панчук Дарія, 6 клас (м. Шепетівка), які продовжать змагання  в обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка за звання «Найкращий читач області».

Детальніше...
 
Кращий бестселер - 2016
Відділ культури - новини
Понеділок, 27 березня 2017, 15:41

20170324_134549Напередодні шкільних весняних канікул в міській бібліотеці для дітей стартувало свято книги - Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Відкриття розпочали наймолодші поціновувачі гарної книги, для яких було презентовано книжкову інсталяцію "Кращий бестселер - 2016". Доповнила свято весела та цікава вікторина за сторінками найвідоміших казок "Вгадай казкового героя".

Бібліотекар відділу обслуговування 5-9кл. Семенюк О.М.

 
Відзначили день народження поетеси
Відділ культури - новини
Понеділок, 27 березня 2017, 15:11

20170321_144624Таких митців не бачила Вкраїна,
Мабуть, з часів Шевченка і Франка,
Але вже котру весну пані Ліна
Чарує світ пером в своїх руках.

І в сімдесят, і в двадцять, й в малолітті
З вірша того в окопі, ще дівчам.
Нехай собі біжать роки й століття -
Її ж слова ніколи не мовчать.

Детальніше...
 
Психологічний тренінг у бібліотеці
Відділ культури - новини
Четвер, 16 березня 2017, 10:01

20170307_155116З березня 2017 року у Міській бібліотеці №2 започатковано проведення психологічних тренінгів. Перший  з них був зорієнтований на пізнання жінкою самої себе і проведений саме напередодні жіночого свята під назвою «Полюби себе, жінко чарівна». Тренінг відвідали читачки бібліотеки, які з цікавістю відгукнулися на запрошення.

У читальному залі, де й проходив тренінг, панувала невимушена атмосфера. За допомогою вправ жінки зазирнули у свій внутрішній світ, що дало можливість краще пізнати себе. Кожна з відвідувачок залишила свої коментарі, які спонукають на організацію і проведення подальших психологічних тренінгів.

                                                                                                                                                      Бібліотекар абонементу 5-9кл  Остахова Т.О.

 
Урок мужності «Шепетівка, лютий, визволення...»
Відділ культури - новини
Понеділок, 13 лютого 2017, 09:41

20170210_142139Період історії в другій світовій війні залишив для Шепетівщини  надзвичайно важкі наслідки. Це, в першу чергу, величезні людські втрати, часткове або повне знищення багатьох населених  пунктів, руйнування народного  господарства  та ін. Тому, день звільнення  Шепетівки  від  ворога – 11 лютого 1944 року є одним із найважливіших для всіх  шепетівчан.

10 лютого, щоб дізнатися про тогочасні події, ми запросили учнів школи -  гімназії,10-А класу на урок мужності «Шепетівка, лютий, визволення», присвячений 73- річниці звільнення нашого міста. Провідний бібліотекар розповіла старшокласникам  про героїчну боротьбу наших земляків, познайомила з історією визволення  Шепетівки, присутні дізналися про мужність і героїзм визволителів міста.

Детальніше...
 
Дошкільнята у бібліотеці
Відділ культури - новини
Вівторок, 07 лютого 2017, 17:00

sam_1727Днями до міської бібліотеки для дітей завітали малюки студії раннього естетичного розвитку "Пізнайко", що працює при міському Будинку культури. Разом зі своїм викладачем  Білошицькою Н.В. та бібліотекарем відділу обслуговування 1-4кл. Шпак І.Г.,було проведено  цікаву гру-розвагу "Малюємо казку". Діти з захопленням малювали казкових героїв, відгадували загадки та весело проводили час.

Дошкільнятка в майбутньому стануть читачами бібліотеки, тому основними спільними завданнями бібліотекарів та вихователів – це розвивати у дітей інтерес до книги, бажання слухати, говорити про прочитане і правильно розуміти його, виховувати охайність з книгою, показати дорогу до дитячої бібліотеки і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у подальшому.

Провідний бібліотекар  Т.Бобрихіна

 
"Скорботна свічка пам'яті святої"
Відділ культури - новини
Четвер, 26 січня 2017, 16:18

sam_1712Саме під такою назвою для користувачів міської бібліотеки для дітей було презентовано виставку-нагадування до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, на якій відображені трагічні сторінки історії -  умисного винищення практично однієї третини євреїв та представників інших національних меншин. Ці страшні і нелюдські події, які відбулися в ХХ ст.  не повинні ніколи повторитись.

Бібліотекар відділу обслуговування 5-9кл.  О.Семенюк

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 15
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"