Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Україна відзначає четверту річницю початку Революції Гідності
Відділ культури - новини
Вівторок, 21 листопада 2017, 20:18

img_20171121_15361221 листопада працівники бібліотек міста в читальному залі  бібліотеки для дітей провели патріотичну годину «Україна – країна Гідності і Свободи», під час якої присутні ознайомились з поняттями "гідність " та "свобода ", отримали інформацію про події на Майдані Незалежності та на Сході України, про наших земляків, які несуть службу з охорони суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції, про героїв, які віддали життя за Україну.

«Вони співали "Ще не вмерла..." і вмирали... Земля тремтіла, під ногами ж – твердь... Їм янголи обличчя прикривали... А ті під вибухи гранат ішли на смерть... Герої Небесної Сотні віддали своє життя за кожного з нас! Ми будемо пам'ятати про це! В усі часи Україна була і тепер є відкрита душею, кришталево чиста, чесна, добра і справедлива, по-дівочому наївна, але горда і незалежна» - ці слова ведучої  А.Лакіди, нікого з присутніх не залишили байдужими, на їх очах блищали сльози.

Бібліотечними працівниками була влаштована  книжкова – ілюстративна виставка – реквієм        « Герої не вмирають», документи, представлені на ній проникливо відтворили всю палітру буремних протистоянь. Все поєднано однією ідеєю – боротьбою за незалежність, свободу і соборність України. Запрошений очевидець тих подій, побратим Миколи Дзявульського, отаман Шепетівського козацького товариства українського козацтва В.Приходько, розповів про власний пережитий досвід, про реальні події, які не показують по новинах і документальних фільмах.

Молодь і діти  читали вірші, присвячені героям України «Майдан повстав», вірш-посвята Миколі Дзявульському, присутні переглянули відео «Реквієм за Небесною Сотнею..», «Українська Гідність та її Революція» , «Вставай, мила моя, вставай», приємно вразив всіх виступ бандуристок: викладача по класу бандури ДМШ О.Маланюк, учениці 6-го класу О. Фещук.

Захід пройшов на високому ідейному та емоційному рівні. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та запалили свічки, як данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.

Участь у заході взяли представники виконавчого комітету, начальник відділу культури Шепетівської міської ради Світлана Джус , помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій, зберігач фондів літературно-меморіального музею ім. М.Островського І.Слєсаренко, учнівська молодь та громадськість.

Закінчився захід виконанням Гімну України. Майдан став символом віри й надії, куди стікається енергія нашого народу і дає імпульс до боротьби за свободу. Проведення заходу сприяло згуртуванню громади міста, вихованню  у громадськості почуття гордості та єдності.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

img_20171121_151900

img_20171121_151913

img_20171121_152523

 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"