Відділ містобудування та архітектури

Начальник відділу містобудування та архітектури

Донков Володимир Васильович

тел. 4-08-19

каб. № 107

 

Основними завданнями відділу є:

— забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території міста Шепетівка;

— аналіз стану містобудування, організація розроблення, проведення експертизи, подання на затвердження у встановленому порядку генерального плану міста, іншої містобудівної документації;

— координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку і забудови міста Шепетівка, поліпшення його архітектурного вигляду;

— забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, правил забудови міста, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією;

— організація в межах своїх повноважень охорони, реставрації та використання пам’яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів.

 1. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкт будівництва (Реконструкція системи теплопостачання Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області)
 2. Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури
 3. Нове будівництво гаража на вул. Шешукова, 22-д у м.Шепетівка, Хмельницької обл.
 4. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво гаража)
 5. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Завершення будівництва незавершеного будівництвом об’єкта незавершеного будівництва під магазин змішаних товарів)
 6. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Реконструкція адмінбудівлі з добудовою складу оптової торгівлі)
 7. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Реконструкція квартири під магазин змішаних товарів)
 8. Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Нове будівництво магазину змішаних товарів на вул. Чкалова, 2а в м.Шепетівка, Хмельницької обл.)
 9. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва ( Нове будівництво гаража на вул. Шешукова, 9-В в м.Шепетівка, Хмельницької області)
 10. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво модульної котельні Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області по вулиці Героїв Небесної Сотні, 30 в м.Шепетівка Хмельницької області)
 11. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво складу-магазину непродовольчих товарів та будывництво двохповерхової будівлі охорони з підсобними приміщеннями)
 12. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Завершення будівництва незавершеного будівництвом квіткового павільйону, дитячого кафе і літньої площадки з автобусною зупинкою під магазин змішаних товарів.
 13. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво двохповерхової добудови до квартири житлового будинку)
 14. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво магазину змішаних товарів)
 15. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Завершення будівництва незавершеного будівництвом двоповерхової будівлі кафе під автомийку)
 16. Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво житлового будинку з вбудованим магазином)