Відділ містобудування та архітектури

Начальник відділу містобудування та архітектури

Донков Володимир Васильович

тел. 4-08-19

каб. № 107

Основними завданнями відділу є:

— забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території міста Шепетівка;

— аналіз стану містобудування, організація розроблення, проведення експертизи, подання на затвердження у встановленому порядку генерального плану міста, іншої містобудівної документації;

— координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку і забудови міста Шепетівка, поліпшення його архітектурного вигляду;

— забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, правил забудови міста, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією;

— організація в межах своїх повноважень охорони, реставрації та використання пам’яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів.

 1. Будівництво водопровідних мереж по вул. Горького та пров. Гоголя в м. Шепетівка Хмельницької області
 2. Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури
 3. Будівництво торгово-розважального комплексу з офісними приміщеннями
 4. Нове будівництво. Завершення будівництва незавершеної будівництвом клініко-діагностичної лабораторії під службові приміщення для медичних працівників та будівництва приміщень, призначених для надання послуг у сфері охорони здоров’я за адресою: вул. В.Котика% 85, м. Шепетівка, Хмельницької обл.
 5. Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (вхідна група продуктового ринку)
 6. Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Нове будівництво гаража за адресою: вул.Залізнична, 77-А м. Шепетівка, Хмельницької обл.)
 7. Нове будівництво гаража за адресою: вул. Хвильового, 4-а м.Шепетівка, Хмельницької обл.
 8. Нове будівництво гаража за адресою: Старокостянтинівське шосе,30 м. Шепетівка, Хмельницької обл.
 9. Нове будівництво гаража за адресою: Старокостянтинівське шосе,30 м. Шепетівка, Хмельницької оби.
 10. Нове будівництво гаража по Старокостянтинівському шосе,28-г, м. Шепетівка, Хмельницької обл.
 11. Нове будівництво гаража  по вул. Шешукова, 9-Г у  м. Шепетівка,  Хмельницької обл
 12. Нове будівництво магазину змішаних товарів з баром по вул.Українська, 104-В, м. Шепетівка, Хмельницької обл.
 13. Нове будівництво (завершення незавершеного будівництвом торгового центру) швейної майстерні з виставковим залом по пр.Миру, 20а, м.Шепетівка, Хмельницької обл.
 14. Реконструкція нежитлового приміщення, салону-перукарні, магазину за адресою: пр. Миру, 36А, приміщення 2С, м. Шепетівка, Хмельницької обл.
 15. Нове будівництво салону краси з фітнес — центром на вул. Героїв Небесної Сотні, З 8-А в м. Шепетівка, Хмельницької обл
 16. Реконструкція нежитлового приміщення 2С по пр. Миру, 36A, м.Шепетівка, Хмельницької обл.
 17. Нове будівництво гаража по Старокостянтинівському шосе, ЗО у м. Шепетівка, Хмельницької обл.
 18. Будівництво гаража на два автомобіля по вул. Шешукова, 5-З  у м. Шепетівка. Хмельницької обл.
 19. Реконструкція станції технічного обслуговування по вул. Митрополита Шептииького, 65-Б у м. Шепетівка. Хмельницької обл.
 20. Нове будівництво сонячної електростанції (об’єкт альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) по вул.Валерія Числюка, 2 у м. Шепетівки, Хмельницької обл.
 21. Нове будівництво двоповерхової будівлі офісів з магазином промислових товарів по пров. Подільському, 21 у м. Шепетівка, Хмельницької обл.
 22. Реконструкція індивідуального житлового будинку під заклад швидкого харчування та дозвілля но вул. Гончарова, 96, м.Шепетівка, Хмельницької обл.
 23. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкт будівництва (Реконструкція підвалу під приміщення кафе в багатоповерховому 48-квартирному жипиовому будинку з вбудовано-прибудованbми приміщеннями громадського призначення по пр. Миру, 36-а, приміщення 1А, м. Шепетівка, Хмельницької обл.)
 24. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкт будівництва (Реконструкція станції технічного обслуговування вантажних автомобілів на 3 пости з добудовою)
 25. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкт будівництва (Реконструкція системи теплопостачання Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області)
 26. Нове будівництво гаража на вул. Шешукова, 22-д у м.Шепетівка, Хмельницької обл.
 27. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво гаража)
 28. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Завершення будівництва незавершеного будівництвом об’єкта незавершеного будівництва під магазин змішаних товарів)
 29. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Реконструкція адмінбудівлі з добудовою складу оптової торгівлі)
 30. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Реконструкція квартири під магазин змішаних товарів)
 31. Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Нове будівництво магазину змішаних товарів на вул. Чкалова, 2а в м.Шепетівка, Хмельницької обл.)
 32. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва ( Нове будівництво гаража на вул. Шешукова, 9-В в м.Шепетівка, Хмельницької області)
 33. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво модульної котельні Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області по вулиці Героїв Небесної Сотні, 30 в м.Шепетівка Хмельницької області)
 34. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво складу-магазину непродовольчих товарів та будывництво двохповерхової будівлі охорони з підсобними приміщеннями)
 35. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Завершення будівництва незавершеного будівництвом квіткового павільйону, дитячого кафе і літньої площадки з автобусною зупинкою під магазин змішаних товарів.
 36. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво двохповерхової добудови до квартири житлового будинку)
 37. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Будівництво магазину змішаних товарів)
 38. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (Завершення будівництва незавершеного будівництвом двоповерхової будівлі кафе під автомийку)
 39. Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва (Будівництво житлового будинку з вбудованим магазином)