Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
А що можу зробити я....
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
П'ятниця, 28 квітня 2017, 15:11

954fb0ebf1d84fb921bfb0b6e045d57f_xl_1485852586_184x144_2_0«А що можу зробити я ?»,  - таке запитання задають собі громадяни України в важкий для неї час.  Інакше  як героями, не  назвеш тих, хто боронить кордони держави зі зброєю в руках. Та  кожен може зробити свій внесок в боротьбу за цілісність країни. І чоловік, і жінка, і молодий, і літній, і дорослий, і юний... « Привітай воїна» - так назвали акцію члени Школи лідера ( керівник Рула С.М.) та молодіжної ради, яку провели з ініціативи і  за сприяння управління у справах сім'ї,молоді та спорту. Молоддю виготовлено 110 бомбоньєрок і передано військовослужбовцям, які  27.04. повернулися на ротацію.

В Пасхальні дні була проведена акція « Людина живе, доки про неї пам'ятають», в ході якої  молоддю (Будинок творчості Школяра) за кошти, залучені від благодійників управлінням у справах сім', молоді та спорту було зроблено 15 вінків на могили безіменних військовослужбовців і передано «Новою Поштою» у м.Старобільск Луганської області на Старобільське кладовище невідомих воїнів , які загинули в АТО. Учасниками акції подані         творчі роботи, які надруковано у збірнуку  електронної книги «Людина живе, доки ії пам'ятають»..

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту  надасть підтримку усім охочим організувати маленьку справу  на підтримку воїнів АТО ! Звертатися 4-01-50, каб. 420

 
Оздоровлення дітей у 2017 році
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
П'ятниця, 28 квітня 2017, 15:07

20_146097977754Управлінням у справах сйм'ї, молоді та спорту  розпочато компанію «Оздоровлення-2017». У Всеукраїнських  таборах УДЦ «Молода гвардія» м.Одесса та МДЦ  «Артек» н/п «Пуща водиця», Київської області з лютого 2017 року було оздоровлено 6 дітей: 2 дитини, позбавлених батьківського піклування, 3 дитини з малозабезпечених сімей, 1 дитина з багатодітної сім'ї.

З  2 по 22 травня направляється група дітей із 7 чоловік в  УДЦ   «Молода гвардія»  з них: 1 талановита та обдарована дитина, переможець Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», 2 дитини-сироти, 4 дитини УБД в зоні АТО.

 
Оголошення!
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Вівторок, 07 березня 2017, 08:49

ogoloshenaУправління у справах сім'ї, молоді та спорту  доводить до відома:

на виконання обласної  цільової  програми  «Молодь Хмельниччини», з метою підтримки ініціатив молоді, створення умов для інтелектуального самовдосконалення та творчого розвитку особистості, виявлення і підтримка творчої  літературної  молоді  на Хмельниччині  запрошуємо  взяти  участь  в   обласному  молодіжному  літературному  конкурсі  з 1  березня  по 1 квітня 2017 року   «Серпневі зорі України»,  присвячений  100-річчю  початку Українських  визвольних  змагань  1917-1921 років  з метою:

— виявлення  та розвитку  художніх , літературних  здібностей  та  обдаровань  серед молоді  області  віком від 15 до 35 років;

— залучення молоді до духовної скарбниці українського народу;

— підвищення ролі літературної  творчості у вихованні духовності , національної самосвідомості юнаків і дівчат;

Детальніше...
 
«Мир, жінки, безпека»
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
П'ятниця, 17 лютого 2017, 14:40

rada15 лютого 2017 року на базі міськрайонного Центру зайнятості за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницькою обласною громадською організацією «Подільський центр «Гендерна рада»» проведений семінар – тренінг щодо реалізації на місцях проекту «Сприяння ефективній імплементації  Національного плану дій з виконання резолюції  Ради Безпеки ООН №1325» Жінки, мир, безпека»

Учасниками семінару стали представники управлінь і відділів , служб в справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Шепетівської міської ради, Шепетівської, Ізяславської, Полонської райдержадміністрацій  представники галузей охорони здоров'я, Центрів зайнятості тощо. Керівник семінару Т. Баєва ознайомила присутніх  з основними положеннями Національного плану дій, який розрахований на організацію роботи в напрямку миротворчої та мирозахисної діяльності в зонах воєнних дій та з переселенцями, учасниками антитерористичної операції. Поділилася напрацюваннями громадської організації за напрямком.

Детальніше...
 
КОНКУРС СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ У 2016 РОЦІ
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Середа, 21 вересня 2016, 07:18

konkursУправління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує конкурс соціальних проектів громадських об'єднань громадян (громадських організацій, творчих спілок) до виконання Обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2016 – 2020 роки, для ефективної та всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію.

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

1. Залучення об'єднань громадян (громадських організацій) до виконання основних заходів Обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2016-2020 роки.

2. Підтримка ініціатив об'єднань громадян (громадських організацій, творчих спілок), спрямованих на розв'язання та всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію.

3. Сприяння розвитку партнерських відносин з об'єднаннями громадян (громадськими організаціями, творчими спілками).

4.Сприяння розвитку громадської активності та патріотичної свідомості молоді, створиння морально-етнічних засад для її всебічного розвитку.

Детальніше...
 
Небезпека поряд : торгівля людьми !
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Понеділок, 01 серпня 2016, 15:08

Так, це не міф, і не вигадка. Торгівля людьми, яка , здавалося , канула в Лєту  із скасуванням рабства в Сполучених Штатах Америки, здобуттям незалежності  державами – колоніями, в сучасному цивілізованому світі набуває обертів. Причина ? Гроші! Потужне джерело збагачення людей без моралі і совісті !  Торгівля людьми є однією із галузей кримінального  бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами в світі.  У цій індустрії домінують добре організовані кримінальні синдикати. Одержані прибутки йдуть на фінансування інших різновидів злочинної діяльності , в тому числі торгівлі наркотиками і зброєю. Щорічний світовий прибуток кримінального сектору  в цій сфері діяльності  становить від 5 до 7 мільярдів доларів.  А в деякі роки досягає 9, 5 мільярдів доларів.     Проблема торгівлі людьми залишається болісною і для України. В Україні вербувальник отримує від 200 до 5000 доларів за кожну завербовану жінку. Складна економічна ситуація в країні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть шукати роботу, а  спритні ділки  щороку використовують сотні таких шукачів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 23
 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 
Шановні шепетівчани !

Наближається світле і радісне  свято – Воскресіння Христове.

Шляхом домовленості міської влади та представників супермаркетів найбільших торгівельних мереж міста, вам  пропонуються  Великодні знижки та акції  на товари до святкового столу.

Детальніше...
 
До уваги суб'єктів господарювання!

У зв'язку із введенням в дію Закону України «Про публічні закупівлі»  виконавчий  комітет Шепетівської міської ради пропонує суб'єктам господарювання, зацікавленим прийняти участь в публічних закупівлях,  зареєструватися в електронній системі закупівель відповідно до вимог Постанови КМУ №166 від 24.02.2016 р.

 
Увага! Конкурс

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії організаційного відділу виконавчого комітету міської ради.

Детальніше...
 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"