joomla

Споживчий ринок

mvs

Пошук

Стартувала весняна частина чемпіонату міста з футболу 8х8 серед чоловічих команд
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
П'ятниця, 12 травня 2017, 13:32

img_682310 травня 6 туром продовжився  відкритий чемпіонат міста Шепетівки з футболу 8х8 серед чоловічих команд.

Нагадаємо, що даний турнір розпочався восени 2016 року та проводиться у два кола за системою осінь-весна. В нашому випадку останні матчі пройдуть у липні 2017 року. У турнірі беруть участь 8 команд: «Ірбіс», «Локомотив», «Вимпел», «Цукровик», «ШРЗ», ФК «Шанхай», «Фортуна» та «Славутич». Всі команди складаються з любителів футболу, які люблять проводити свій вільний час граючи у цю чудову гру. Команди створені або на базі певних підприємств, наприклад: кістяк команди «Локомотив» складають працівники Локомотивного депо, «Вимпел» - Шепетівська виправна колонія №98, «ШРЗ» - Шепетівський ремонтний завод. Також команди створені і за місцем проживання гравців: «Цукровик» - район цукрового заводу, «Славутич» - район школи №6, «Шанхай». «Ірбіс» - збірна шепетівських та нетішинських любителів футболу, «Фортуна» - шепетівські любителі даної гри.

Ігри команд проводяться по вівторках та середах з 18.00 год. на стадіоні «Локомотив». Можуть бути і перенесення, тому вболівальникам радимо слідкувати за тим що відбувається у турнірі на сайті sportinshepet.at.ua.

Повернемося до 6 туру.

Тур розпочався іграми між командами «Ірбіс»-ФК «Шанхай» та  «Цукровик»-«Фортуна».

У першому таймі гра між командами «Ірбіс» та ФК «Шанхай» проходила у спокійному темпі з незначною перевагою ірбісівців, які краще створювали хоч і поодинокі, але досить небезпечні моменти біля воріт суперника, при цьому надійно граючи біля своїх воріт. Дана тактика на 10 хвилині гри принесла перші плоди: голом відзначився Гаврилюк Дмитро, який першим встиг на добивання після потужного удару одного зі своїх партнерів; перший удар воротар парирував перед собою. До кінця першого тайму гра не змінилася. У другому таймі шанхаївці більш сміливіше пішли у перед, мали декілька гарних моментів, але ірбісівці, граючи від захисту, зуміли ще три рази вразити ворота суперника. Отже остаточний рахунок гри 4-0 на користь команди «Ірбіс».

Друга гра дня видалася ще більш результативною.  Фортунівці не змогли вчасно зібратися в повному складі, тому були вимушені розпочинати гру в меншості, що не завадило їм першими відкрити лік численним голам, які були забиті у даному матчі. Цукровики швидко відігралися та на перерву пішли вже ведучи у рахунку 3-2 на свою користь. Загалом гра була відкритою, м'яч рідко затримувався у центрі поля. За 5 хвилин до закінчення матчу цукровики перемагали з рахунком 7-2, але фінальний свисток судді зафіксував остаточний рахунок гри – 7-5 на користь команди «Цукровик».

У другому дні туру зустрічалися команди «Славутич»-«ШРЗ» та «Локомотив»-«Вимпел».

У грі між командами «Славутич» та «ШРЗ» довго зберігався нічийний рахунок - 0-0. Гра проходила в інтенсивному темпі з великою кількістю єдиноборств на кожному клаптику поля. Славутичани ще не здобули жодного очка і, здавалося, у даній грі мали гарні шанси на здобуття перших балів: у другому таймі вони першими зуміли «розпечатати» ворота суперника. Але за декілька хвилин гравці команди «ШРЗ» зуміли провести свій м'яч у ворота суперника, а в кінці гри взагалі вирвали перемогу – остаточний рахунок гри 2-1 на їх користь.

Центральною грою туру та однією з центральних ігор чемпіонату загалом була гра між командами «Локомотив» та «Вимпел». Обидві команди ставлять своєю ціллю перемогу у турніру. Але перед початком гри Локомотив випереджав Вимпел на три очки, тому вимпелівцям потрібно було лише перемагати. Гра виявилася дуже цікавою за змістом та інтригою розвитку подій. Вже з перших хвилин Локомотив почав насідати на своїх суперників, що на 5 хвилині призвело до обрізки в обороні Вимпела та контратаки суперника, в якій голом відзначився Денисюк Денис. Локомотив повів у рахунку. Але не пройшло і хвилини, як вимпелівці, в першій же атаці після розведення м'яча у центрі поля, зрівняли рахунок – голом відзначився Свірщук Роман. Після цього Локомотив знову став більше володіти м'ячем та загрожувати воротам суперника, що на 10 хвилині призвело до другого голу у ворота вимпелівців – голом з дальньої дистанції знову відзначився Денисюк Денис.

До кінця першого тайму вимпелівці поступово перехопили ініціативу, а локомотивці стали більше грати від захисту. Другий тайм розпочався так як і закінчився перший - Вимпел атакує, Локомотив грає від оборони. До 9 хвилини другого тайму команди обмінюються декількома небезпечними моментами та на 10 хвилині гри після розіграшу кутового вимпелівці дограють момент до кінця і проводять свій другий м'яч у грі – відзначився Забейда Олександр. Ще через 5 хвилин знову Забейда Олександр красивим ударом з далеку та з розвороту у дальній кут воріт суперника забиває свій другий гол та виводить свою команду вперед – рахунок стає 3-2 на користь Вимпела.

Кінець гри Локомотив проводить в атаках, команди почергово мають стовідсоткові моменти для покращення свого ліку забитих голів у даній грі та фінальний свисток судді фіксує перемогу Вимпела – 3-2.

Отже, після 6 туру лідером змагань залишається команда «Ірбіс», яка у своєму активі має 16 очок, друге та третє місця ділять команди «Локомотив» та «Вимпел» - по 13 очок. Четвертою з 10 очками йде команда «Цукровик», 5 місце посідає команда «ШРЗ» (7 очок), 6 місце – ФК «Шанхай» (5 очок), 7 місце – «Фортуна» (4 очки) та 8 місце – «Славутич».

Змагання організовано та проводяться спільно управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Мельник Олександр, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

img_6829

img_6835

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії по розгляду заяв і скарг  загального відділу виконавчого комітету міської ради.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...

Оголошення!

26 липня 2017 року о 15-00 год. у приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню  проекту рішення міської ради  «Про впорядкування орендних відносин майна комунальної власності територіальної громади міста» .

До участі запрошуються депутати міської ради, члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, представники громадських організацій підприємців міста, Громадської ради,    управлінь та відділів виконкому, засобів масової інформації, суб'єкти підприємницької діяльності, які орендують комунальне майно,  орендодавці комунального майна та територіальна громада міста.

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.