Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Стартувала весняна частина чемпіонату міста з футболу 8х8 серед чоловічих команд
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
П'ятниця, 12 травня 2017, 13:32

img_682310 травня 6 туром продовжився  відкритий чемпіонат міста Шепетівки з футболу 8х8 серед чоловічих команд.

Нагадаємо, що даний турнір розпочався восени 2016 року та проводиться у два кола за системою осінь-весна. В нашому випадку останні матчі пройдуть у липні 2017 року. У турнірі беруть участь 8 команд: «Ірбіс», «Локомотив», «Вимпел», «Цукровик», «ШРЗ», ФК «Шанхай», «Фортуна» та «Славутич». Всі команди складаються з любителів футболу, які люблять проводити свій вільний час граючи у цю чудову гру. Команди створені або на базі певних підприємств, наприклад: кістяк команди «Локомотив» складають працівники Локомотивного депо, «Вимпел» - Шепетівська виправна колонія №98, «ШРЗ» - Шепетівський ремонтний завод. Також команди створені і за місцем проживання гравців: «Цукровик» - район цукрового заводу, «Славутич» - район школи №6, «Шанхай». «Ірбіс» - збірна шепетівських та нетішинських любителів футболу, «Фортуна» - шепетівські любителі даної гри.

Ігри команд проводяться по вівторках та середах з 18.00 год. на стадіоні «Локомотив». Можуть бути і перенесення, тому вболівальникам радимо слідкувати за тим що відбувається у турнірі на сайті sportinshepet.at.ua.

Повернемося до 6 туру.

Тур розпочався іграми між командами «Ірбіс»-ФК «Шанхай» та  «Цукровик»-«Фортуна».

У першому таймі гра між командами «Ірбіс» та ФК «Шанхай» проходила у спокійному темпі з незначною перевагою ірбісівців, які краще створювали хоч і поодинокі, але досить небезпечні моменти біля воріт суперника, при цьому надійно граючи біля своїх воріт. Дана тактика на 10 хвилині гри принесла перші плоди: голом відзначився Гаврилюк Дмитро, який першим встиг на добивання після потужного удару одного зі своїх партнерів; перший удар воротар парирував перед собою. До кінця першого тайму гра не змінилася. У другому таймі шанхаївці більш сміливіше пішли у перед, мали декілька гарних моментів, але ірбісівці, граючи від захисту, зуміли ще три рази вразити ворота суперника. Отже остаточний рахунок гри 4-0 на користь команди «Ірбіс».

Друга гра дня видалася ще більш результативною.  Фортунівці не змогли вчасно зібратися в повному складі, тому були вимушені розпочинати гру в меншості, що не завадило їм першими відкрити лік численним голам, які були забиті у даному матчі. Цукровики швидко відігралися та на перерву пішли вже ведучи у рахунку 3-2 на свою користь. Загалом гра була відкритою, м'яч рідко затримувався у центрі поля. За 5 хвилин до закінчення матчу цукровики перемагали з рахунком 7-2, але фінальний свисток судді зафіксував остаточний рахунок гри – 7-5 на користь команди «Цукровик».

У другому дні туру зустрічалися команди «Славутич»-«ШРЗ» та «Локомотив»-«Вимпел».

У грі між командами «Славутич» та «ШРЗ» довго зберігався нічийний рахунок - 0-0. Гра проходила в інтенсивному темпі з великою кількістю єдиноборств на кожному клаптику поля. Славутичани ще не здобули жодного очка і, здавалося, у даній грі мали гарні шанси на здобуття перших балів: у другому таймі вони першими зуміли «розпечатати» ворота суперника. Але за декілька хвилин гравці команди «ШРЗ» зуміли провести свій м'яч у ворота суперника, а в кінці гри взагалі вирвали перемогу – остаточний рахунок гри 2-1 на їх користь.

Центральною грою туру та однією з центральних ігор чемпіонату загалом була гра між командами «Локомотив» та «Вимпел». Обидві команди ставлять своєю ціллю перемогу у турніру. Але перед початком гри Локомотив випереджав Вимпел на три очки, тому вимпелівцям потрібно було лише перемагати. Гра виявилася дуже цікавою за змістом та інтригою розвитку подій. Вже з перших хвилин Локомотив почав насідати на своїх суперників, що на 5 хвилині призвело до обрізки в обороні Вимпела та контратаки суперника, в якій голом відзначився Денисюк Денис. Локомотив повів у рахунку. Але не пройшло і хвилини, як вимпелівці, в першій же атаці після розведення м'яча у центрі поля, зрівняли рахунок – голом відзначився Свірщук Роман. Після цього Локомотив знову став більше володіти м'ячем та загрожувати воротам суперника, що на 10 хвилині призвело до другого голу у ворота вимпелівців – голом з дальньої дистанції знову відзначився Денисюк Денис.

До кінця першого тайму вимпелівці поступово перехопили ініціативу, а локомотивці стали більше грати від захисту. Другий тайм розпочався так як і закінчився перший - Вимпел атакує, Локомотив грає від оборони. До 9 хвилини другого тайму команди обмінюються декількома небезпечними моментами та на 10 хвилині гри після розіграшу кутового вимпелівці дограють момент до кінця і проводять свій другий м'яч у грі – відзначився Забейда Олександр. Ще через 5 хвилин знову Забейда Олександр красивим ударом з далеку та з розвороту у дальній кут воріт суперника забиває свій другий гол та виводить свою команду вперед – рахунок стає 3-2 на користь Вимпела.

Кінець гри Локомотив проводить в атаках, команди почергово мають стовідсоткові моменти для покращення свого ліку забитих голів у даній грі та фінальний свисток судді фіксує перемогу Вимпела – 3-2.

Отже, після 6 туру лідером змагань залишається команда «Ірбіс», яка у своєму активі має 16 очок, друге та третє місця ділять команди «Локомотив» та «Вимпел» - по 13 очок. Четвертою з 10 очками йде команда «Цукровик», 5 місце посідає команда «ШРЗ» (7 очок), 6 місце – ФК «Шанхай» (5 очок), 7 місце – «Фортуна» (4 очки) та 8 місце – «Славутич».

Змагання організовано та проводяться спільно управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Мельник Олександр, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

img_6829

img_6835


 
 

mvs

Оголошення

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 
Оголошення!

16 листопада 2017 року в малому залі Шепетівської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету серед питань порядку денного проект рішення Про звіт міського голови за період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"