Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відкритий чемпіонат Шепетівськї ДЮСШ з важкої атлетики, присвячений Дню визволення м. Шепетівки від німецько-фашистських військ
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Середа, 31 січня 2018, 14:23

img_20180127_10283327 січня 2018 року у важкоатлетичному залі стадіону «Корчагінець» відбувся Відкритий Чемпіонат Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи з важкої атлетики, присвячений Дню визволення м. Шепетівки. Традиційно організаторами змагань виступає Шепетівська ДЮСШ спільно з управлінням у справах сім'ї,молоді та спорту Шепетівської міської ради.

До нашого міста завітали спортсмени з різних областей України, а саме: Здолбунівська ДЮСШ, Новоград-Волинська ДЮСШ, Кам'янець-Подільська ДЮСШ №1, ДЮСШ смт. Теофіполь та Шепетівська ДЮСШ. Загальна кількість учасників становила понад 60 спортсменів

На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Шуляк, який наголосив на значимості цих змагань та висловив сподівання на те, що кожен з учасників є справжнім патріотом своєї Батьківщини.

З вітальним словом виступила в.о директора ДЮСШ Л.Кушнір яка нагадала молодому поколінню, що 11 лютого 1944 року – день визволення Шепетівки від німецько фашистських військ. Сьогодні шепетівчани святкують цю дату як ще одне народження міста, адже фашистський чобіт топтав шепетівську землю два з половиною роки.

У напруженій та цікавій боротьбі учні-спортсмени прагнули на помості підвищити свою спортивну майстерність та досягти найкращих результатів.

За підсумками змагань в командному заліку Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце, ІІ місце зайняла команда Теофіпольської ДЮСШ, ІІІ місце вибороли спортсмени Здолбунівської ДЮСШ.

Слід зазначити, що змагання проходили напередодні дня народження тренера-викладача з важкої атлетики Медведя Володимира Івановича, тому у йього вихованців був додатковий стимул показати найкращі результати , чого вони і досягли:

Зелінський Андрій – І місце, учень ЗОШ№1;

Колесник Сергій – І місце, учень ЗОШ№3;

Кузнєцов Микола – І місце, учень ЗОШ№3;

Щекальов Олег – І місце, учень НВК№3;

Денисенко Катерина – І місце, учениця НВК№3;

Прихода Марія – ІІ місце, учениця НВК№3;

Сєлєдуєва Світлана – ІІ місце, учениця НВК№3;

Савчук Максим – ІІ місце, учень ЗОШ№1;

Чешихіна Іванна – ІІ місце, учениця ЗОШ№4;

Громчак Олександр – ІІ місць, учень НВК№3;

Сарабєєв Микола – ІІІ місце, учень НВК№1

Призери та команди переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та пам'ятними кубками управління у справах сім'ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Адміністрація Шепетівської ДЮСШ та весь колектив вітає Медведя Володимира Івановича з Днем народження та бажає міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів. Нехай ваші досягнення , натхненна праця і надалі примножують спортивну славу міста та області.

Інструктор-методист Шепетівської ДЮСШ Т.Романюк

img_20180127_111848

img_20180127_145058

img_20180127_145250


 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста  відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту апарату міської ради та її виконавчого комітету.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. (кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Згідно з планом роботи, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 245 від 22.09.2017 р., 21.12.2017 р. буде проведено чергове засідання виконавчого комітету. Проекти рішень підготовлені та оформлені згідно з чинним законодавством та регламентом виконавчого комітету необхідно здати в загальний відділ виконкому до 15.12.2017 р.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"