Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відкритий Чемпіонат Шепетівської ДЮСШ з футболу
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Середа, 28 березня 2018, 20:48

p3241014Готуючись до футбольного сезону – 2018, Шепетівська дитячо-юнацька спортивна школа 24 березня 2018 року в спортивному залі «Локомотив» проводила Відкритий Чемпіонат Шепетівської ДЮСШ з футзалу.

В змаганнях взяли участь 6 команд Хмельницької області, а саме:

- Шепетівська ДЮСШ,

- ДЮСШ Шепетівського р-ну,

- Славутська ДЮСШ,

- Ізяславська ДЮСШ,

- Красилівська ДЮСШ,

- Полонська ДЮСШ.

Загальна кількість учасників сягнула більше 70 спортсменів.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Шуляк О. Д., який наголосив на значимості цих змагань та висловив сподівання на те, що змагання, які залучають таку кількість спортсменів стануть традиційними для нашого міста.

До учасників змагань звернувся директор ДЮСШ Рибак Є.Г., побажавши всім учасникам перемоги, а перемога у кожній команді буде своя.

Почесним гостем змагань був ветеран спорту Олійник А.Т., який майже 60 років свого життя присвятив тренерській діяльності, через його руки пройшли тисячі дітей, не всі стали видатними футболістами, зате більшість з них загартували себе до життя. Анатолій Тимофійович побажав спортсменам сили, енергії, успіхів та перемог.

Змагання проходили в цікавій та дружній атмосфері.

Досить цікавою видалась гра за І-ІІ місце. В нелегкій боротьбі команда м. Ізяслава зайняла І місце.

ІІ місце посіла команда м. Полонного;

ІІІ місце виборола команда м. Славути.

За сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради всі учасники змагань були нагороджені дипломами, призами та кубками.

Заступник директора з НТР Л.І. Кушнір

p3241016

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...
 
Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"