Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Пройшли головні сімейні старти року - «Тато, мама, я –спортивна сім'я»
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
П'ятниця, 30 березня 2018, 07:47

img_771328 березня 2018 року в нашому місті відбувся вже традиційний сімейний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім'я».

У міському фестивалі прийняли участь п'ять сімей, а саме: сім'я Гордилюків (НВК №1), сім'я Загоруйко (ЗОШ №8), сім'я Українець (НВК №3), сім'я Кулачуків (школа-гімназія) та сім'я Остапенко (ЗОШ №6).

Сім'ї складалися з тата, мами та дитини 2008-2010р.н.

Для перемогти у фестивалі, учасники повинні були продемонструвати свої найкращі здібності у швидкості, спритності, гнучкості та злагодженості дій у шести естафетах та відповісти на 10 запитань у спортивній вікторині.

Змагання пройшли у дружній атмосфері при гучній підтримці вболівальників. Не зважаючи на товариський характер фестивалю, боротьба за перемогу була запеклою і переможець визначився в останніх естафетах. Так, перед останньою естафетою «Садіння картоплі» сім'я Українець йшла на першому місці, випереджаючи сім'ї Загоруйко та Гордилюків на 1 очко. Та за результатами естафети призові місця розподілилися наступним чином. Перше місце з 39 очками посіла команда Гордилюків у складі: Олександр Гордилюк, Анастасія Гордилюк та Аліна Гордилюк (2009р.н.). Друге місце з 38 очками та за рахунок більшої кількості перемог в естафетах посіла сім'я Загоруйко. Третьою, також з 38 очками в активі, стала сім'я Українець.

Учасники змагань нагороджені грамотами та солодощами управління у справах сім'ї, молоді та спорту, медалями та призами від ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Міські змагання є одним з етапів Всеукраїнського фестивалю, тому бажаємо сім'ї Гордилюків перемоги спочатку в обласному фестивалі, який відбудеться у місті Хмельницькому вже 21 квітня та потім і у Всеукраїнських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім'я»!

Фестиваль організовано та проведено спільно Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту.

Організатори щиро дякують за допомогу в проведені заходу навчально-виховному комплексу №1 та Шепетівській ДЮСШ.

Олександр Мельник, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

img_7708

img_7713

img_7716

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

Детальніше...
 
Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
Детальніше...
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

Детальніше...
 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

Детальніше...
 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"