Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

Комітет екон. реформ

-240--350-4

Пошук

Відділ з питань кадрової та режимно-секретної роботи
Відділ з питань кадрової та режимно-секретної роб.
Понеділок, 02 травня 2011, 17:16

Начальник відділу з питань кадрової та режимно-секретної роботи — Адамець Володимир Петрович

Спеціаліст І категорії — Юзвенко Олена Миколаївна

т. 5-16-03

Відділ з питань кадрової та режимно-секретної роботи забезпечує реалізацію державної політики з питань кадрової та режимно-секретної роботи.

Разом з відповідними структурами, підрозділами узагальнює практику роботу з кадрами, вносить міському голові пропозиції щодо її вдосконалення. Здійснює постійний контроль за станом захисту державної таємниці у виконавчому комітеті міської ради.

Відділ вивчає ділові якості осіб, які претендують на зайняття посад, попереджує їх про встановлення законодавством обмежень у прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування, контролює добір та розстановку кадрів у органи виконавчому комітеті відповідно до вимог законодавства.

Приймає від претендентів на посади посадових осіб місцевого самоврядування відповідні документи та подає їх на розгляд конкурсної комісії, здійснює інші заходи щодо організації конкурсного відбору.

При прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування перевага надається молодим людям і випускникам вищих навчальних закладів, забезпечується відкритість та прозорість в роботі.

Дані про вакансії посад публікуються в газетах не пізніше як за один місяць до проведення конкурсу. На роботу призначаються висококваліфіковані спеціалісти своєї справи.

Створений кадровий резерв для заміщення посад посадових осіб виконавчого комітету міської ради. Проводиться робота з резервом кадрів.

Створюються умови для навчання і постійного підвищення кваліфікації у відповідних навчальних закладах.

Відділ готує матеріали про призначення на посади, переведення на інші посади та звільнення з роботи. Також готує розпорядження про навчання, відпустки, про дозвіл студентам вищих навчальних закладів на проходження практики у відділах, управліннях виконавчого комітету Шепетівської міської ради та інші

Відділ здійснює контроль за дотриманням Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про боротьбу з корупцією”, “Про відпустки”.

Оформляє документи про прийняття Присяги та присвоєння рангів посадовим особам.

Розглядає матеріали та готує документи для нагородження, організаційно забезпечує вручення нагород.

Здійснює заходи та готує інформації про декларування посадових осіб.

Веде облік та бронювання військовозобов'язаних працівників виконавчого комітету.

Обчислює стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, здійснює контроль за встановленням надбавок за вислугу років та наданням відпусток, складає графіки щорічних відпусток працівників виконкому та працівників комунальних підприємств. Оформляє та видає службові посвідчення та довідки з місця роботи працівників, проводить оформлення листів тимчасової непрацездатності.

Здійснює заходи для забезпечення трудової дисципліни, оформляє документи, пов'язані з проведення службового розслідування та застосування заходів дисциплінарного впливу.

Готує документи на преміювання.

Бере участь у розробленні структури апарату виконавчого комітету та штатного розкладу.

Здійснює роботу, пов'язану з заповненням, обліком та зберіганням трудових книжок та особових справ працівників виконавчого комітету та керівників комунальних підприємств.

Здійснює організаційне забезпечення роботи атестаційної комісії. Контролює розроблення посадових інструкцій у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах.

 
 

Оголошення

Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста інформаційних технологій.

До участі  у конкурсі запрошуються особи, які мають:

Детальніше...
 
Оголошення!

"Виконавчий комітет Шепетівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  заступника управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин міської ради.

Детальніше...
 
Про реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору.

Рішенням  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 20.04.2017 р.

№61 проведено повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до чинного колективного договору підприємств міста.

Зареєстровано колективні договори:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

19 квітня 2015 року о 15-00 год. У приміщенні сесійної зали виконавчого комітету Шепетівської міської ради ( вул.. Островського, 4, 1-й поверх) відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту  регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 171 від 16.06.2011 р. «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією».

До участі запрошуються члени виконкому, представники Громадської ради, адміністративно-комунальної інспекції, управлінь та відділів виконкому, засоби  масової інформації та територіальна громада міста.

 

Підготовка до відзначення

200-річчя від дня

народження

Тараса Шевченка


Біографія


Оголошення


Міські заходи

prokuratura2

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"