Управління економічного розвитку
Гринь Олександр Михайлович Начальник управління економічного розвитку 5-41-01 каб №209

Відділ з питань кадрової та режимно-секретної роботи
Адамець Володимир Петрович Начальник відділу з питань кадрової та режимно-секретної роботи 5-16-03 каб №301

Організаційний відділ
Кішик Людмила Миколаївна Начальник організаційного відділу 5-41-11 каб №315

Відділ бухгалтерського обліку
Рибачук Галина Петрівна Начальник відділу бухгалтерського обліку 5-51-81 каб №306

Загальний відділ
Новачук Ольга Богданівна Начальник загального відділу 4-26-54 каб №303

Юридичний відділ
Бабась Ганна Іванівна Начальник юридичного відділу 4-91-03 каб №521

Відділ містобудування та архітектури
Донков Володимир Васильович Начальник відділу містобудування та архітектури 4-08-19 каб №107

Управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин
Цвіркун Павло Ігорович Начальник управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин 4-02-04 каб №403

Архівний відділ
Покотило Олена Вікторівна Начальник архівного відділу 4-01-70 каб №413

Трудовий архів
Полякова Наталія Едвардівна Завідувач трудового архіву 5-25-05 каб №8

Служба у справах дітей
Купрацевич Катерина Василівна Начальник служби у справах дітей 4-01-50 каб №419

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту 4-01-50 каб №420

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Колесник Сергій Васильович Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців 4-11-60 каб №7

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Драпуля Наталія В’ячеславівна Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 4-01-87 каб №5

Відділ з питань реєстрації місця проживання
Герасимчук Тамара Миколаївна Начальник відділу реєстрації місця проживання 4-01-78 каб №1

Центр надання адміністративних послуг
Хорольська Ольга Олександрівна Начальник центра надання адміністративних послуг 4-05-10 Буд. побуту

Сектор з питань Державного архітектурно-будівельного контролю
Малик Михайло Петрович Завідувач сектором з питань Державного архітектурно-будівельного контролю 4-00-73 каб №523

Сектор з питань НС та ЦЗН
Дмитрук Леонід Миколайович Завідувач сектора з питань НС та ЦЗН 5-51-46 каб №526

Головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі
Бученко Володимир Миколайович Головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі 5-51-46 каб №204

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Круглій Юрій Миколайович Державний реєстратор 4-03-90 каб №525
Хом’як Оксана Юріївна Державний реєстратор 4-03-90 каб №525

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Ліончук Наталія Олександрівна Державний реєстратор 4-16-21 1 поверх міська рада
Поліщук Наталія Анатоліївна Державний реєстратор 4-16-21 1 поверх міська рада