Засідання колегії служби у справах дітей

З метою координації зусиль органів місцевого самоврядування,  підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності у вирішенні питань соціального захисту неповнолітніх, профілактики  злочинів та правопорушень  у виконавчому комітеті міської ради  працює  колегія служби у справах дітей.   До  її складу  входять  правоохоронці, лікарі,  соціальні працівники, педагоги тощо.

20 грудня 2018 року відбулося виїзне засідання колегії служби у справах дітей на базі Шепетівського професійного ліцею. Було заслухано 6 справ  учнів    щодо їх поведінки та пропусків уроків без поважних причин. Батьки та підлітки були попереджені про відповідальність за неналежну поведінку та безпідставні пропуски занять в ліцеї. Також було обговорено питання про стан правовиховної роботи у професійному ліцеї. З інформацією про стан правовиховної роботи в закладі виступила заступник директора з виховної роботи Сидорчук Л.Г. Вона розповіла присутнім про досягнення та проблеми, які є у роботі з учнями, окреслила шляхи вирішення наявних проблем.

З усіх розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.

Начальник служби у справах дітей  Купрацевич К.В.

Шановні працівники енергетичної галузі !
Шановні шепетівчани та гості міста! Міська рада запрошує активно і цікаво провести своє дозвілля у період Нового року та Різдва Христового: