Жінок Шепетівки привітали з Днем матері 

Сьогодні в міському будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди  Дня матері, який традиційно відзначають в Україні у другу неділю травня.
Зі сцени розповіли про особливих жінок Шепетівки, які своє життя присвятили  вихованню дітей та взяли на себе обов’язок  материнства.
Заступник міського голови Наталія Стасюк, від імені міського голови Михайла Полодюка, міської ради та її виконавчого комітету, привітала матерів і учасників святкового дійства.
Наталія Василівна  побажала усім матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння,  любові  і  тепла від своїх дітей.  Також вона подякувала за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку —  усе, що матері дають дітям, які цього потребують.
 Начальник служби у справах дітей Шепетівської міської ради Катерина Купрацевич теплими словами привітала матерів прийомних родин. Разом із заступником міського голови вони відзначили жінок  подарунками. Як зазначила Катерина Василівна, таких сімей у Шепетівці пять і вони виховують десятьох дітей.
Разом з офіційними вітаннями напередодні свята, матерів найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали  танцювальні колективи дитячої художньої школи та міського будинку культури, вокалісти та сімейні дуети.
Турнір пам’яті Миколи Огородніка
Дитинство – це мама! Дитинство – це радість!