1 січня. Інформація станом на 19.00

Станом на 19.00 1 січня серед жителів міста виявлено 8 нових лабораторно підтверджений випадків захворювання на коронавірус.  21 шепетівчанин,  який лікувався від коронавірусної інфекції COVID-19, одужав.

Всього за час пандемії у місті Шепетівка лабораторно підтверджено 975 випадків захворювання, з них:

133 — лікуються,

810  — одужали,

32 — летальних.

За час пандемії у селі Плесна  лабораторно підтверджено 17 випадків захворювання, з них:

15  — одужали,

2 — летальних.

У селі Пліщин  лабораторно підтверджено 8 випадків захворювання, з них:

8 — одужали.

Серед жителів села Жилинці підтверджено 1 випадок захворювання.

Станом на 19.00 1 січня на стаціонарному лікуванні в Шепетівській ЦРЛ  перебуває 22 хворих жителів Шепетівського району.

Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації закликає шепетівчан дотримуватися встановлених протиепідемічних норм та вимог!

Використання масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції знижують ризики захворювання на COVID-19.

Що потрібно пам’ятати?

Якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання (гарячку з раптовим підвищенням температури тіла, яка може коливатись від 37,4 до 40°С, появу сухого кашлю та втоми, втрату нюху та смаку та ін.), самоізолюйтеся та обмежте контакти з іншими людьми, використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно замінювати/знезаражувати).

Закликаємо не піддаватись паніці, але бути відповідальними: за найменших ознак хвороби — зателефонуйте своєму сімейному лікарю та повідомте його про свій стан та симптоми.

Будьте свідомими та відповідальними!

Бережіть себе і своїх близьких!

4 січня. Інформація станом на 10.00
31грудня. Інформація станом на 19.00