Відпочинок в «Молодій гвардії»

Відпочинок в міжнародному дитячому центрі « Молода гвардія» актуальний в любу пору року. Це  ще раз підтвердили учениці НВК №2 Куца Євгена і  Калугіна Єлизавета та учениця СЗОШ №2 Панасюк Іванна,  які в жовтні цього року за направленням управління у справах сім’ї, молоді та спорту побували в цьому мальовничому, омитому ласкавими хвилями Чорного моря і зігрітому оксамитовим теплом дитячому закладі оздоровлення і відпочинку.

Кожна зміна в таборі неповторна і запам’ятовується по – своєму… Проте це завжди цікаве  дозвілля, набуття і застосування на практиці лідерських якостей, зустріч з відомими  людьми, екскурсії в «перлину біля моря» Одесу, купання в басейні (влітку – в морі)!

От і 10-а зміна в таборі вдалася на славу! Сповнені енергії , добре відпочилі , з масою вражень, спогадів і друзів, перемог і відзнак повернулися дівчатка додому. А всього цього року в « Молодій гвардії» побувало 14 шепетівчан.  Це – обдаровані діти, сироти, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти учасників бойових дій, діти з особливими потребами тощо.

Список може бути  поповнений  бажаючими відвідати табір в 2020 році! Для цього батькам, або особам, які їх замінюють, необхідно звернутися  у відділ в справах сім’ї та молоді із заявою та документами, що підтверджують статус дитини,  потребуючої особливої уваги і підтримки (каб 401 міськвиконкому). Попереду  зміни з  зимовою казкою і Різдвяними пригодами , з весняними сюрпризами і літнім розмаїттям!

 

 

Михайло Полодюк відзначив кращих працівників культури Шепетівки
У школі-інтернат пройшли веселі старти