Відповідь АТ«Українська залізниця» на звернення Шепетівської міської ради 

24 жовтня 2019 року на сесії Шепетівської міської ради депутати прийняли рішення про повторне звернення до Голови Верховної ради України Разумкова Д.О.,  директора АТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П., Міністра інфраструктури України Криклія В.А., депутата Верховної Ради України Жмеренецького О.С.,  Голови федерації профспілок транспортників України  Бубняка В.М. стосовно реорганізації виробничого відділу підрозділу «Локомотивне депо Шепетівка» регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Розглянувши  повторне звернення Шепетівської міської ради  Акціонерне товариство «Українська залізниця» не надало додаткової інформації та більш детальних роз’яснень. Натомість, повідомляє, що з аналогічного питання вже була надана відповідь листом від 23 квітня 2019 року.

Нагадаймо, що перше звернення депутатами Шепетівської міської ради було направлено, 28 березня 2019 року до Верховної Ради України, голів депутатських фракцій, Кабінету Міністрів України з проханням не допустити закриття локомотивного депо Шепетівка та масового звільнення працівників цього підприємства, яке забезпечує роботою значну кількість мешканців міста та району. Детальніше за посиланням  https://shepetivka-rada.gov.ua/vidpovid-na-zvernennya-shepetivskoyi-miskoyi-radi-shhodo-likvidatsiyi-lokomotivnogo-depo-shepetivka/

Черговий позов ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до Шепетівської міської ради залишено без задоволення
За результатами І туру чемпіонату Хмельницької області з баскетболу серед чоловічих команд лідирують шепетівчани