Затвердили результати голосування за проекти «Громадського бюджету»

В малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради підсумували голосування за ініціативи «Громадського бюджету».

Члени комісії затвердили результати за якими переможцями стали два проекти. Також визначили відповідальні за реалізацію проектів підрозділи виконавчого комітету Шепетівської міської ради.
Найбільшу кількість голосів мешканці громади віддали за ініціативу «Сучасна площа — ЦЕНТРО_CiTY» — 131 голос, який передбачає реконструкцію та облаштування території площі перед міським будинком культури. Наступним став проект «Стерилізація безпритульних тварин» зі 120 голосами.

Всього до громадського голосування було допущено 5 проектів і Шепетівська громада, шляхом онлайн голосування на платформі https://budget.e-dem.ua/6810700000, мала можливість власноруч визначити, які з них найактуальніші та варті реалізації за кошти місцевого бюджету.
«Дзвін пам’яті» здобув 44 голоси. Проектом передбачено встановлення монументального знаку із дзвоном, металевої каркасної дошки та виготовлення широкоформатних фотографій загиблих воїнів на поліпропіленовій основі.
Проект «Громадські вбиральні» за яким передбачалось встановити громадську вбиральну у центрі міста Шепетівка (між приміщеннями Шепетівської міської ради та Будинком побуту) підтримало 26 мешканців громади, а «Реконструкція скверу В.Котика» — 20.

Тож проекти «Сучасна площа — ЦЕНТРО_CiTY» та «Стерилізація безпритульних тварин» будуть виненесені на розгляд депутатського корпусу Шепетівської міської ради.

Поділитись:
Новини Шепетівки