Відбулося засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради

27 січня під головуванням міського голови Віталія Бузиля було проведено засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Зокрема, члени виконкому ознайомились з інформацією щодо оперативно-службової діяльності 21 Державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області у 2021 році. Про аналіз стану військового обліку Шепетівської міської територіальної громади за 2021 рік і завдання по забезпеченню функціонування системи військового обліку у 2022 році доповів головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі Володимир Бученко.

З метою організації якісного та повноцінного харчування учнів та вихованців закладів освіти, надання допомоги соціально незахищеним категоріям дітей у закладах освіти громади, на виконання Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» своїм рішенням виконавчий комітет встановив плату та надання пільгових умов за харчування учнів у закладах середньої освіти на лютий-грудень 2022 року.

Оновили склад спостережної комісії виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Члени виконкому підтримали рішення про надання дозволу на встановлення рекламного щита по вул.Митрополита Шептицького, а рішення щодо встановлення чотирьох рекламних конструкцій типу «сіті-лайт» по вул.Проспект Миру не набрало необхідної кількості голосів.

Прийняли рішення про виділення шиферу з матеріального резерву для проведення невідкладних відновлювальних робіт щодо накриття частини даху будинку, що був пошкоджений внаслідок сильного пориву вітру.

Розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка-Компані» члени виконавчого комітету погодили проект угоди про соціальне партнерство і залучення ТОВ «Шепетівка-Компані» до участі в комплексному соціально-економічному розвитку Шепетівської міської територіальної громади.

У ході засідання затвердили Порядок відшкодування витрат вартості лікарських засобів пільгових категорії населення Шепетівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Серед іншого члени виконкому розглянули питання винесені управлінням житлово-комунального господарства, підтримали проекти рішень, які були рекомендовані до прийняття профільною комісією з питань захисту прав дитини.

Поділитись:
Новини Шепетівки