Шепетівська громада вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України.

Сьогодні в міському будинку культури відбувся тематичний захід приурочений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті нашого земляка — Героя України Миколи Дзявульського.

Зі словами глибокої вдячності та шани за громадянську мужність, патріотизм, героїчне обстоювання прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, звернулася до присутніх заступник міського голови Галина Безкоровайна. Щирі співчуття та слова підтримки Галина Григорівна висловила родинам полеглих героїв. Присутні, в знак скорботи, вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих у боротьбі за українську, незалежну, європейську державу.

Учасники тематичного заходу ознайомилися з виставкою світлин, яку підготували бібліотеки міста та переглянули роботи вихованців дитячої художньої школи. До організації заходу також долучилися колективи міського будинку культури, учні й викладачі дитячої музичної школи.

Відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку на Алеї Слави Героїв України та меморіальної дошки Миколи Дзявульського.

Поділитись:
Новини Шепетівки