Команда «Лісівник» — володар кубку Хмельницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з волейболу

19 лютого у м. Хмельницький у спортивному залі Хмельницького політехнічного фахового коледжу відбувся фізкультурно – оздоровчий захід з волейболу серед чоловічих команд (40+) на кубок ХОЦФЗН «Спорт для всіх» присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 До участі у змаганнях було заявлено шість команд з різних куточків Хмельниччини. Шепетівську міську територіальну громаду представляла команда «Лісівник»  Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство».
Склад команди «Лісівник»:
Сасюк В.М., Заблоцький О.В., Балабей Б.В., Дишкант В.М., Свірщук Р.М., Міщук В.Д., Нашкольний С.В., Поліщук Г.Л., Будник О.В., Бартков В.В., Берегельський Л.М., Гребенюк В.В.
         За результатами підсумків змагань,  шляхом наполегливої боротьби та жаги до перемоги, Шепетівська команда «Лісівник» виборола переможне перше місце. Друге місце посіла команда зі смт Дунаївці, третіми стали спортсмени з міста Городка.
Сасюк Володимир Михайлович – директор ДП «Шепетівське лісове господарство», був відзначений грамотою Хмельницького обласного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» за вагомий внесок у розвиток волейболу та активну участь.
Відрядження команди здійснювалося за рахунок «Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівській міській територіальній громаді на 2021-2025 рр.».
Директор Шепетівського міського
центру фізичного здоров’я населення
«Спорт для всіх»
Олег ШМЕЛЬОВ
Поділитись:
Новини Шепетівки