Позачергове засідання сесії Шепетівської міської ради

18 березня міський голова Віталій Бузиль провів позачергове засідання сесії Шепетівської міської ради.

Присутні схилили голови та вшанували хвилиною мовчання загиблих у російсько-українській війні. Учасники засідання розглянули 7 питань порядку денного та внесли зміни й  доповнення до ряду програм Шепетівської міської ради.

Серед них зміни до «Програми забезпечення збору і постачання мобілізаційних ресурсів Шепетівської міської територіальної громади та участі в організації охорони на випадок мобілізації», які забезпечать перевезення військовозобов’язаних, що призвані на військову службу навчальних центрів Збройних сил України та інших військових частин призначення, перевезення майна, озброєння і боєприпасів та забезпечення підрозділу охорони РТЦК та СП засобами зв’язку.

Внесли зміни до Комплексної програми соціального захисту населення на 2021-2025 роки щодо надання одноразової матеріальної допомоги на поховання громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян України, які внаслідок бойових дій перебувають на території Шепетівської територіальної громади. Затвердили Положення, яким Управління праці та соціального захисту населення буде керуватися при розгляді заяв про надання грошової матеріальної допомоги на поховання. Положення визначає умови та порядок надання одноразової матеріальної допомоги на поховання для підтримки незахищених верств населення, які постраждали від наслідків бойових дій на території України, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, а також членам сімей і дружинам (чоловікам), повнолітнім дітям померлих учасників бойових дій та сім’ям військовослужбовців, які беруть участь в забезпеченні оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, відповідно до Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 2102-IX.

Рішенням сесії внесено зміни до «Програми забезпечення заходів мобілізаційної підготовки міста Шепетівки на 2021 – 2025 роки» для забезпечення друку бланків приписних справ, обліку військовозобов’язаних, повісток, бланків мобілізаційної підготовки, агітаційної продукції та закупівля палива для доправлення призовників до обласного збірного пункту.

У ході засідання затвердили Програму заходів національного спротиву Шепетівської міської територіальної громади на 2022 рік, виконання якої забезпечить проведення заходів підготовки території Шепетівської міської територіальної громади до оборони в особливий період; підготовку особового складу сил національного спротиву до виконання завдань за призначенням; матеріально-технічне забезпечення заходів підготовки сил національного спротиву; захист населення та внутрішньо переміщених осіб; підготовку населення до виконання заходів національного спротиву, зокрема формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України. Для забезпечення фінансування програми також внесли зміни до бюджету громади на 2022 року.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки