Світла пам’ять герою

23 березня Шепетівська громада провела в останню путь полковника Карчевського Ігоря Ростиславовича.

Церемонія прощання відбулася у місті Шепетівка на центральній площі ім.Т.Г.Шевченка. Наш земляк, захисник України загинув 21 березня 2022 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального окупанта, у бою під час захисту Києва.

Ігор Ростиславович знана у громаді постать, три роки поспіль очолював ГО “Ветеран Шепетівщини”, був заступником голови Шепетівської спілки ветеранів Афганістану. Був учасником бойових дій в Афганістані, брав участь в ООС. Також викладав у Острозькій академії, займався підприємницькою діяльністю.

“Обіцяв прийти живим”-, написала дружина Ірина Понятовська на власній сторінці Facebook у день загибелі чоловіка. А й справді, пам’ять про Ігоря Ростиславовича та усіх наших побратимів, які віддали своє життя в боях проти російського окупанта буде вічно жити в серці громади.

Провести земляка в останню путь зібралися мешканці громади, представники силових структур та влади міста, представники релігійних конфесій. У шані та повазі схилили голову, помолившись за безсмертну душу віддану Україні.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам та друзям загиблого Героя.

Вічна пам’ять! Слава Україні! Героям Слава!

Поділитись:
Новини Шепетівки